15 Mayıs 2013

Shell Personel Davranışı!

Birgün benzin almak için Shell istasyonuna girdim, motorumu stop ettim, depomu açtım ve benzin istedim. Bu hepimizin yaptığı rutin işlemdir. Görevli motordan inmemi istedi aksi takdirde yakıt veremeyeceğini ekledi. Nedenini sorduğumda Shell firmasının almış olduğu karar olduğunu beyan etti. Ben kuryeyim ve 2-3 günde bir depomu doldururum. Bu karara çok bozuldum tabi, depom yedekte olmasına rağmen görevliye "araç sürücülerini neden indirmiyorsunuz, nedir bu çifte standart ayrıca ben size değil siz bana muhtaçsınız dedim ve yakıt almadan çıktım. Shell dışında hiç bir istasyonda böyle bir işlem ile karşılaşmadım.

Erdal 260 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 25 Mayıs 2013

    Firma gerekçe olarak güvenlikten bahsetti, statik elektrik vs. patlama olabilirniş vs. vs. doğru olabilir lakin aynı statik elektrik araçta yok mu ? araçlarda lastik üzerinde gitmiyor mu, geçerli bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Bundan sonra ki hiç bir petrol ve yan ürünlerinde shell markasını tercih etmeyeceğim.

  • Shell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın İlgili; Konu tarafımızdan incelenmiş ve müşterimize bilgi verilmiştir. Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri 0 800 211 01 06 0212 444 1 504

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön