25 Ekim 2016

Shell Özdemir Petrol Yalova'da Ölüm Tehlikesi.

18 Ekim 2016 tarihinde saat 17:30 civarı Yalova'dan Eskişehir'e yolculuğum öncesi aracımı yıkamaya girdiğim Shell (özdemir petrol inşaat nakliyat) akaryakıt istasyonunda yıkama pompasının güvenlik kitlerinin yetersizliğinden ötürü yaşadığım maddi hasarlı kaza sonrasında yetkili kimsenin maddi ve manevi ilgisizliklerinden dolayı şikayetçiyim. 24 Ekim 2016 (bugün) yetkililerden aldığım randevu ile görüşebilme şansı buldum ve sorunumu anlattığımda önce "sanayiye git biz karşılarız" cevabını aldım daha sonra işin profesyonelleri tarafından toplam onarıma 500 lira istenildiğinde "biz anca 200 250 lirasını ödeyebiliriz" cevabıyla şok oldum! Bütün günümü bu işe ayırmama rağmen sonuçsuz kalmasına mı yoksa Shell'e yakışmayan bu ilgisizliğe mi üzüleceğimi şaşırdım. Buradan da bir sonuç alamadığım takdirde polis ekipleriyle olay yerine gidecek ve tutanak tutturacağım, neyse ki canımızı kurtardık.

Erhan 702 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 22 Aralık 2016

    Sonuç 0. Shell in musterisinin arkasında durmamasini kınıyorum.

  • Erhan 27 Ekim 2016

    Shell Özdemir Petrol'ün tarafımıza yaptığı telefon konuşması (cevabı)... "Siz beni şikayet ettiniz, artık paranızı Shell'den alırsınız. " 0. Shell'in adını taşımasına rağmen kendisini Shell'in kılıfına sokamayan, kurumsallaşamamış kurumsal şirket. 1. Senin üç kuruşuna kalmış bi insan olsaydık teklif ettiğiniz 200 250 lirayı kabul ederdik. 2. Yarın bir gün yıkama kısmınız da ölümlü bir kaza dua ediyorum ki olmaz çünkü siz bu sefer üç kuruşunuzla sıyrılacaksınız bu ülkede fakat olan bir cana olmuş olacak. 3. Gerekli yasal süreci başlatacağımı buradan bildiriyor, Shell'e iyi çalışmalar diliyorum.

  • Shell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Misafirimiz; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 1 504 - [email protected] - www.shell.com.tr Müşteri öneri/şikayet formu Saygılarımızla; Shell&Turcas Petrol A.Ş. Akaryakıt Müşteri Operasyonları Takımı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön