29 Mart 2013

Shell KGS Kartımdaki Bakiyenin İadesi Yapılmıyor!

70****18 nolu KGS kartımdaki bakiyem sürenin geçtiği söylenerek iade edilmiyor. Bu haksız kazancın ortadan kaldırılarak bakiyemin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Doğan 83 Okunma

Cevaplar

  • Doğan09 Nisan 2013

    bilgi verdik dedikleri şey ''paranızı neden ve nasıl geri vermeyiz'' kılıfını kibarca size söylemek..söylediğim gibi yapılacak şey bu tip firmaları hayatımızdan çıkarmak..şimdilik çevremdeki beş altı dostum ve akrabamla shell boykotu kararı aldık..amacım sayıyı daha da artırarak bana verilen zararın fazlasını onlara vermek.. büyük bir firma için komik bir zarar olabilir belki,ama herşey böyle başlar..Hiç ses çıkarmamak herşeyi kabullenmek en kötüsü..

  • Shell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında bilgi verildi. Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar, Müşteri Hizmetleri 0 800 261 21 20 0212 444 20 20

  • Doğan30 Mart 2013

    shell firması işin kolayını bulmuş..Aradık bulamadık bizi bir daha arayın gibi kıvırtmalarla durumu idare ediyor.Az önce shell firmasından benzer yakınmaları olan bir kaç şikayet daha sitenizde okuyunca bunun sistemli bir'' çok sayıda az miktarda paranın üstüne yatarak'' ciddi para kazanma stratejisi olduğu anlaşılıyor.Bu nedenle paramın iade edilmeyeceğini net olarak anlamış bulunmaktayım.Bu kadar az bir meblağ için yasal yollara da başvurmak akılcı değil. En iyisi shell firması ve halkbank'ı net olarak hayatımızdan çıkarmak olacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön