01 Ağustos 2014

Shell Kampanya Bonusumu Vermedi!

Garanti Bankası'nın her 100 TL'ye 10 TL bonus kampanyası kapsamında Anemon Petrol Merkez Manisa'da bulunan Shell İstasyonundan 30 Temmuz'da 100 TL'lik benzin aldık ancak bilgilendirme mesajı gelmeyince slibe baktığımızda farklı bankanın pos cihazı kullanılarak ücretin tahsil edildiğini gördük. İstasyonu arayıp neden Garanti Bankasının değil farklı bankanın pos cihazını kullandıklarını sorduğumuzda 2 gün önce Garanti Bankası ile üyelik sözleşmelerinin bittiğini belirttiler ancak Garanti Bankası'nın sitesinde halen üye iş yeri olarak görünmekteler.

Eğer üyelikleri devam ediyor ve özellikle farklı pos cihazından kartımızı geçirmişlerse 10 TL'nin tarafımıza ödenmesini rica ederim.

Ayten 1.850 Okunma

Cevaplar

  • Shell Temsilcisi01 Ağustos 2014

    “Değerli Müşterimiz, Sorununuzu ileterek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz Shell veri tabanında kayıt altına alınmış olup en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi Shell & Turcas Petrol A.Ş. 0 800 211 01 06 0 212 444 1 504”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön