27 Mart 2013

Shell Eksik Yakıt Verildi!

Shell'in Ümraniye Tepeüstün'de ki istasyonundan yakıt almaya başladım. Fuel save alarak tasarruf etmeyi planlıyordum. Daha sonra ne de olsa bütün Shell istasyonları aynıdır düşüncesiyle Shell ümraniye sondurak şubesinden 2 kere yakıt aldım. İlkinde yakıt depomun ibresi çok az ilerledi; sorun belki benim aracımdadır diye düşündüm. İkincisinde de aynı sorunu yaşadım ve depomun ibresi yine çok az ilerledi hemde daha kısa süre sonra yakıt ışığım yandı. Ertesi gün yakıtımı yolumu uzatarak Shell Tepeüstün'den aldım ve bir sorun yaşamadım. Yol bilgisayarımın da kanıtladığı üzere Shell'in bazı istasyonları eksik yakıt koyuyorlar bence. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tolga 144 Okunma

Cevaplar

  • Tolga05 Aralık 2014

    hiç bir işe yaramadı

  • Tolga02 Nisan 2013

    firma yetkilisi arayarak ilgili pompada kalibrasyonun kontrol edildiğini ve herhangi bir soruna rastlanmadığını bildirdi. Sonucu merak eden kişilere duyurulur.

  • Shell Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın İlgili; Müşterimiz ile görüşülerek konu hakkında bilgi verildi. Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar, Müşteri Hizmetleri 0 800 261 21 20 0212 444 20 20

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön