02 Mayıs 2015

Shell Beylikdüzü Bayisi Hizmet Eksikliği!

Beylikdüzü yan yol üzeri ismindeki istasyon ile ilgili birkaç şikayetim var. 1.'si market içerisinde kocaman bir tabela asılı ve " kredi kartı ile sigara satışı yapılmamaktadır" yazmaktadır kredi kartı ifadesine bankomat kartları bile dahil. 2015 yılındayız 40 tan fazla ülke gezdim dünyanın her yerinde hatta küçücük bir tekel bayisinde bile tütün, içki, kahve, çikolata kredi kartı ile satılıyor.

Bu istasyonunuz hangi yüzyılda yaşıyor soruyorum. 2.'si lastik hava şişirme aleti üzerindeki su doldurma kısmının hortumu sökülmüş ve hizmet alamıyoruz. Pompalarda ne su var ne de cam silmek için gerekli aparat. 2 aracım var artık Shell'den yakıt almıyorum. Yer kalmadığı için daha fazla yazamıyorum.

Murat 623 Okunma

Cevaplar

 • Murat 18 Kasım 2017

  2017 Kasım ortası hala değişen bir şey yok kredi kartı ile sigara tütün satışı yok,

 • Murat 20 Aralık 2015

  Shell firması yetkilileri beni arayarak istasyonda petrol dışı satılan ürünlerin satışı ilgili herhangi bir yaptırım ya da düzenleme yapma yetkileri olmadığını, bu konunun tamamen istasyon sahiplerine ait bir tasarruf olduğunu söylediler. Ben de kendilerine teşekkür ederek, sırf bu sebepten öncelikle kesinlikle o istasyondan petrol ürünleri dahil hiçbir alışveriş yapmadığımı, bununla beraber diğer Shell istasyonlarında da benzer bir durumla karşılaşma ihtimali olduğundan hiçbir Shell istasyonuna gitmediğimi belirttim. Sigara alamadığım için yıllık 12 depo yakıt yani yaklaşık olarak 2500 TL'lik bir ciro kaybı yaşamaları bir bankomat kartı ile sigara satışındaki komisyonuna tercih edilmiştir.

 • Murat 14 Aralık 2015

  Güncelleme 12 Aralık 2015 değişen bir şey yok, arayan soran vs.. yok, Allah düşürmesin.

 • Murat 02 Ağustos 2015

  28 Temmuz 2015 tarihinde kontrol amaçlı istasyona tekrar gidildi değişen bir şey olmadığı gibi daha vahim bir olayla karşılaştım. Markette satılan hediyelik eşyalarla ilgili fiyat ve bilgi istedim satış elemanı beni uyardı aldığınız şeyi dikkat ederek kontrol ederek alın çünkü sonra kesinlikle iade almayız. Tabii ki koşarak uzaklaştım adamlar eşkıya gibi.

 • Murat 13 Haziran 2015

  Kontrol amaçlı istasyona gittim maalesef değişen bir şey yok, Shell den alışveriş yapmamaya devam.

 • Shell Temsilcisi04 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Sorununuzu ileterek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz Shell veri tabanında kayıt altına alınmış olup en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi Shell & Turcas Petrol A.Ş. 0 800 211 01 06 0 212 444 1 504

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön