28 Kasım 2015

Shell Aracıma Yanlış Yakıt Doldurdu!

24.11.2015 tarihinde Shell Kağıthane'de BMW 3.20d (dizel olduğunu çocukların bile bildiği) aracıma benzim dolumu yapıldı. Aracın 300m gidip arızalanması sonucu istasyonla görüştüğümüzde önce olayın orada bir ustaya baktırarak ört bas etmek istediler. Biz kabul etmeyince tamam Aten sigortamız var dediler. (ne kadar azla kurtarsam kar mantığı). Aracın servise çekilmesi, eksperin 2 gün sonra gelebilmesi, yetkili servisin değişimi gerekli dediği parçalara itiraz etmesi gibi tüm aksaklıklarla hatalı olan bizmişiz gibi ilgileniyoruz ve Shell ilgisiz ve sorumsuz bir tavır sergiliyor. Üstelik istasyon Shell'e ait. Bu süre boyunca ne bilgilendirme ne ikame araç var. Zararın tazmini için dava açacağım.

Feyza 1.120 Okunma

Cevaplar

  • Feyza01 Aralık 2015

    Aradan geçen bunca zamana rağmen aracım servisten çıkamıyor. Zira hem aracı mahvedip hem de servisin değişim gerekli dediği parçaları kabul etmeyip (ne hikmetse itiraz da en pahalı olan parçaya!) mağduriywtimizi katlayan Shell'in bir daha kapısından geçmem. Ama bu kadarla da sınırlı değil elbette. İnsani tavırlarla olmuyorsa hukuk yoluyla son kuruşuna kadar hakkımı arayacağım. Bu onarım yapılsa bile aracım eskisi gibi olmayacak. Özür dileyeceklerine bir de servisle ucuza kapatma pazarlığı yapıyorlar kazandıkları trilyonlara bakmadan! Güleryüzlü hizmetiniz var mottoları yazmakla olmaz müşteri memnuniyeti.

  • Shell Temsilcisi29 Kasım 2015

    “Değerli Müşterimiz, Sorununuzu ileterek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz Shell veri tabanında kayıt altına alınmış olup en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi Shell & Turcas Petrol A.Ş. 0 800 211 01 06 0 212 444 1 504”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön