Shell Aldığım Benzinden Sonra Aracım Arızalandı!

Okay G. |

05. 10. 2014 tarihinde Tekirdağ Değirmenköy Shell bayisinden aldığım benzinden 20-30 km sonra motosikletim teklemeye ve gaz yememeye başladı ve yolda kaldı.Su an motorsikletim kapıda yatıyor servis açıldığı gibi gidip motorumu götüreceğim.Motorum daha yeni hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.Büyük ihtimalle benzinden dolayı bu durumla karşılaştım.Bir daha benzinim bitse de yolda kalmış olsam bile gidip Shell'den akaryakıt almam .

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okay G.
  08 Ekim
  16:16

  Shell den konu ile ilgili arandim ve dilersem motorumdaki benzinden ve benzin istasyonundaki benzinden ornekler alinarak test edebileceklerini ve motorumuda inceleyip sorunun benzinden dolayi olmasi halinde butun masraflarimin karsilanacagi soylendi cok sasirdim acikcasi o sirada bende motorumun servisinde idim sorun benzinle alakali degilmis ama shelle guvenimi yaniden kazandim shellden akaryakit almaya devam edicegim.

 • 08 Ekim
  14:10

  “Değerli Müşterimiz,

  Sorununuzu ileterek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz Shell veri tabanında kayıt altına alınmış olup en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Perakende Satışlar & Müşteri Hizmetleri Birimi
  Shell & Turcas Petrol A.Ş.
  0 800 211 01 06
  0 212 444 1 504”