Deprem destek listelerine hızlı erişin!
She Vec Cosmetic ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

She Vec Cosmetic Ürünü Küflenme Sorunu!

924
Sena
Sena 01 Şubat 12:15
She Vec Cosmetic Ürünü Küflenme Sorunu!
She Vec Cosmetic Ürünü Küflenme Sorunu!
She Vec Cosmetic Ürünü Küflenme Sorunu!
+2

Birçok influencer da görmeye aşina olduğumuz "SHE vec" markasının birçok ürününü denemek için satın aldım. 17 Kasım 2022 tarihinde kapağını açıp kullanmaya başladığım ürünün 31 Ocak 2023 tarihinde içerisindeki küfleri gördükten sonra kullanımına son verdim. 30 Ocak tarihinde fark etmeden ürünü yüzüme sürdüm. Henüz kullanmaya yeni başladığım & başlamadığım 3-4 kutu ekstra ürünüm bulunuyor. Gerekli her yerden geri bildirimlerimi yapıyorum, markadan dönüş alamıyorum!

She Vec Cosmetic Logo
She Vec Cosmetic3 hafta önce

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

SHE Vec Red Velvet Aşırı Kızarıklık Ve Yanma

SHE vec red velvet i talimattaki gibi kullandım ve yüzüm kıpkırmızı oldu. Nasıl geçeceğini bilmiyorum ve müthiş bir yanma var. Bileğimde test ettiğimde böyle bir sonuç almadığım için kullandım ama yüzümü mahvetti. Ve sipariş ettiğim koca bir şişe daha var. Ne yapacağımı bilmiyorum

profile
117
3 gün önce

She Vec Cosmetic Ürün İçindeki Sıvının Bozulması

Yeni aldığım SHE ve hydra back baby kullanırken içinde siyah şeyler olduğunu gördüm. Erken fark ettiğim için cildime zarar gelmedi. Resim yükleyeceğim rica ederim bakınız ve bana hak veriniz. Güvenerek kullandığım marka üzüldüm açıkçası. Dönüşün yapılmasını temenni ederim.

profile
265
4 gün önce

SHE Vec Göz Altı Serumu Göz Altlarımı Mahvetti

SHE vec göz altı serumunu kullandım. Üçüncü kullanımım göz altlarım kıpkırmızı oldu ve ne yapacağım bilmiyorum yüzüm şişmeye başladı sabah kalktığımda yüzüm inşallah daha kötü olup kabarmaz marka benimle iletişime geçsin para iadesi istiyorum bir sürü ürününü aldım nasıl güvenip kullanacağım param b...

profile
459
4 gün önce

SHE Vec Göz Altı Serumu Alerji Yaptı

SHE vec göz altı serumu ilk kullanımım değil fakat göz altımda çok belirgin şekilde kızarıklık yaptı yanma kaşıntı gibi belirtiler yok fakat kıpkırmızı oldum ve temizledim göz altlarım çok kötü oldu. Ne yapacağımı bilmiyorum umarım iletişime geçilir benimle.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .