27 Kasım 2013

SGK'dan Primlerimi Talep Ediyorum!

Ben bu zamana kadar taşeronların elinde bir limon gibi suyu sıkılıp atılan bir işçiyim. Bu zamana kadar SGK benim ve diğer emekçilerin ödenmiş primleri üzerimden kazancına kazanç katmıştır. bu primler bilmediğimiz görmediğimiz yerlerde ya yatırım için kullanılmış yada çıkarları için işletilmiştir. Bu zamana kadar emekliliği hak etmiş fakat çıkarılan yasa yüzünden yaşa takılıp pirim ödemeye mahkum edilmiş bir toplum var.

Çalışma yaşı 38 ve aşağısı uygun 40 ve üzeri olan kişiler mağdur ve işsiz. Ben bu yüzden yaşımı beklemek istemiyorum. 1989 senesinden bu zamana kadar SGK'da biriken primlerimi talep ediyorum. Alacağım ödemeyle özel hayat sigortasına yatırım yapacağım. Onun imkanları daha iyi 5392**.

Selim 130 Okunma

Cevaplar

  • Selim01 Aralık 2013

    hiç memnun değilim çözüm benim bildiğim isteklere cevap vermek ve karşılamaktır istekleri bunlardan hiç bitanesi olmuyo nasıl memnun kalayım ben çözüm bulmak için yardım rica ettim bizlerin sigorta pirimlerini millet vekil maşı yapıyolar veya 5-6 tirilyon verip büyükşehir belediyesinin iskan izni verilmeyen arsalarını alıp yurt yapıyolar ondan sonra yurdu darpane gibi kullanıp geleceğine yatırım yapıyolar bu yüzden emekli etmiyolar millet eğer emekli olsalar SGK çöker buda ne maliye bakanı nede çalışma bakanının işine gelmez millet gerçekleri öğrendiği zaman hesap soracaklarını çok iyi biliyolar ortaya çıkmasın diye emekli etmiyolar vatandaşı, bizim paralarımızla hayatlarını yaşıyolar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön