Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

SGK Yaşlılık Aylığı (emeklilik Başvurusu)

6.828
Mustafa
Mustafa 29 Mart 00:39
SGK Yaşlılık Aylığı (emeklilik Başvurusu)

3/3/2023 tarihinde Emeklilik için e devlet ® üzerinden başvuru yaptım. Evraklarım İstanbul Pendik SGK da, en ufak bir hareket bile yok. İşlemlerim ne zaman sonuçlanır. İlk başvuru yapanlardan olmama ve bütün her şeyin tam olmasına rağmen bu işlem neden bu kadar uzun sürüyor. Benden 10 gün sonra başvuranların bile sonuçlanmış ken benimkinde neden hâlâ beklemede yazıyor.

Gelişme
Gelişme

21 Nisan 22:33

3/3/23 emeklilik başvurusu yapmıştım ve hala gelişme yok. Giriş tarihi ve pirim gün sayilarm belli ve 4 yıldır da çalışmıyorum. Arkadaş Karadeniz'in Orta yerinden gaz bulup bir de bunu evlerimize kadar dağıttılar sizlerde ördek yavrusu gibi bir o yana bir bu yana dolaşmaya mı girdiniz bu kuruma. Oh ne rahat. Arkadaş başka kurumlarda 2 hafta içerisinde dosyası sonuçlanan arkadaşlar var ve bu şehre bir örnek Ankara SGK. Zor geliyorsa istifa edin, edinki iş yapan ve ekmeğini helal olarak haketmeye çalışan başka arkadaşlar gelsin. Kurumu işgal etmeyiniz.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Gaziantep İl SGK Emeklilik Başvurusu

16/03/2023 tarihinde araban SGK dan emeklilik başvurusu yaptım. 82 gün olmasına rağmen gelen evrak beklemede görünüyor. Alo 170 i defalarca aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Varide no:67532126 Gaziantep sosyal güvenlik il müdürlüğü 4/a emeklilik işlemleri SERVİSİ-IX-4-YAŞLILIK biriminde görünüyo...

profile
661
3 gün önce

SGK EYT Emeklilik Başvurusu Süreci!

29 Mart 2023 günü EYT kapsamında emekliliğimi hak ettiğim için e-devlet üzerinden başvuruda bulundum. Gaziosmanpaşa SGK müdürlüğüne bağlı olduğum için evrakım orada gözüküyor. Benimle beraber emekliliğe başvuranlara maaşları bağlanmasına rağmen benim maaşım henüz bağlanmadı. 

SGK EYT Emeklilik Başvurusu Süreci!
profile
1.119
3 gün önce

SGK EYT Aylığım Hala Bağlanmadı

EYT emeklilik başvurumu 14.03.2023'de e-devlet üzerinden Gaziosmanpaşa Sigorta Müdürlüğüne başvuru yaptım. İstanbul sosyal güvenlik il müdürlüğü Gaziosmanpaşa sosyal güvenlik merkezi 67339414 numaralı 14/03/2023 tarihli evrak hala beklemede. Neredeyse 3 ay oldu ve hala sonuç yok. Benden sonra veya...

SGK EYT Aylığım Hala Bağlanmadı
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mustafa
Mustafa
 

Herhangi bir değişiklik yok.