SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

SGK Raporum İptal Edildi

5.992
Sevda
Sevda 11 Ocak 01:41

Kasım 30/2022 tarihinde Bezmiâlem Fatih ek binasında ortopedi bölümü dr. *** tarafından ameliyat oldum. Ve hastane taburcu günü 15 günlük rapor yazıldı 1 Aralık ve 16 Aralık tarihleri arasında. Kontrol 16 Aralık Bezmiâlem Eyüp ek binasında yapıldı o sırada doktor raporu sistemden düzenlemediği için çalışır yapmadığı için sistem raporumu kapattı kontrole gitmediğime dair. Ama ben kontrolüme gittim ve doktorun sekreterini aradığımda ise sorunun benden kaynaklı olduğunu raporumun çöp olduğunu ve üstelik sanki benim hatammış gibi günde kaç kişiye rapor veriliyor biliyor musunuz dediler. Kimse kusura bakmasın doktor unuttuysa sekreter boşuna yok. Elimde tüm belgelerim var bizzat raporumdan hastane ödemelerine kadar tüm raporlar mevcut ve rapor bilgisine bakıldığında rapor durumu ise "hastane kapattı" diye gözüküyor. Ben hastanenin yaptığı yanlıştan dolayı işsizlik ödeneği alamıyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
985
28 Ağustos 2022

SGK Siline Ek 5 Pirim Sigortamı Almak İstiyorum

İsmim hamit d**. 2012'den 2020'ye kadar SSK. Ek 5 sigortam vardı SSK ya borcum vardı 2020 'dan bir kaza geçirdim bacağım kırıldı. Beni hastaneye götürdüler acilde muayene oldum doktur dedi ki hemen ameliyat olacaksın beni hemen ameliyat Ettiler. Bir hafta sonra beni eve gönderdiler eve gittikten son...

profile
63
3 gün önce

SGK EYT Evraklarını İlk Verenlerdenim Hala Ses Yok!

EYT kapsamında 8 Mart tarihinde erken hallolsun diye bütün evraklarımı SGK'ya verdim 28 Mart tarihinde beyin ameliyatı oldum hala işe gidemiyorum benden sonra başvuranlar dahi en azından promosyonlarını almışlar bana hala kuruş yatmadı. Neye göre belirleniyor bu sıra? Daha ne kadar bekleyeceğim?

profile
112
1 hafta önce

İzmir SGK İl Müdürlüğü

27 Kasım 2022 tarihinde iş kazası geçirdim. Sol 2, 3, 4 ve 5. parmaklarım koptu. Ameliyatla tekrar dikildi. 23 Kasım 2022'de İzmir SGK il müdürlüğüne başvurdum. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildim. Bütün işlemleri tamamladım. 3 Nisan 2023'te SGK ara karar verdi. Ege Üniversitesi Ha...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ahmet
Ahmet
 

Aynı durum bende de var. Kontrol günü doktor polikliniği olmadığı için kontrol yapılamadı. Sonraki haftada yine doktor yoktu. Hastane kapatmış. Nasıl çözülür bilgisi olan yok mu?