Deprem destek listelerine hızlı erişin!
SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sgk Rapor Ücreti Yatmıyor

6.063
Emre
Emre 05 Mart 2022 12:05

Sigortalı çalışmaktayım, fakat el bileğimde kış olduğundan dolayı ameliyat oldum. 1. Ayın 20 sinde başlayıp 21 günlük istirahat raporum hala yatmadı. Kocaeli Gebze sosyal güvelik kurumu rapor ücretleriyle ilgisizdir. Çalışmaları çok zayıf mağdurum. İlgi yok alaka yok. Vatandaşlara hizmetleri çok zayıf isteksizler. Bu Kocaeli Gebze SGK hep böyle yapıyor. İşlerini çok yavaş yapıyorlar.

Bu konuyu lütfen dikkat e almanızı rica ediyorum. 1 buçuk aydan beri rapor param ® yatmıyor. Böyle bir şey var mı ya her gün düzenli sigortam ödeniyor. Mesele rapor ücretine gelince vatandaş mağdur oluyor. Lütfen ilgilenin rica ediyorum sizlerden.

Benzer Şikayetler

profile
5.442
05 Ağustos 2022

SGK İş Göremez Ödeneğim (Rapor Parası) Banka Hesabıma Yatırılmadı

Merhabalar, 26.05 - 06.06 2022 tarihleri arasındaki istirahat raporuma istinaden, SGK iş göremezlik ödemem üzerinden 2 ay geçmesine rağmen tanımlı banka hesabıma aktarılmamıştır. İşleminin yapılarak iş göremez ödeneğimin tarafıma yatırılmasını arz ederim.

profile
3.699
21 Nisan 2022

SGK İstirahat Rapor Parası

Benim rapor paramı kesmişsiniz neye dayanarak benim paramı kesiyorsunuz benim hiçbir yere borcum yok ama rapor parasını almışsınız ben verem tedavisi görüyorum 1 aydır çalışamıyorum. Bu paraya ihtiyaç ım varken sizin paramı aldığınızı öğrendim. Bana dönüş yapın

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .