Deprem destek listelerine hızlı erişin!
SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

SGK Hasta Kayıt Personeli Üslup Sorunu

484
Burcu
Burcu 30 Eylül 2022 14:20

Aydın Medinova hastanesine 1 yalındaki kızımı kontrole götürdüm. Danışmadaki bir bayan arkadaşa özel sağlık sigortalı giriş yapması gerektiğini söylediğim halde telefonla ilgilendiği için yanlış işlem yapıp SGK girişi yaptı. Kendi hatası olduğu halde bana evrak imzalatmaya çalıştı. Ayrıca tavrı ve üslubunda sıkıntı vardı. Aşırı ilgisizler lerini de hiç iyi yapmıyorlar.

Benzer Şikayetler

profile
23.227
05 Aralık 2022
profile
Mehtap sonuçtan çok memnun

SGK E-Devlet Sayfası Sorunu

Neden bu hata ; SGK sayfasından E-Devlet ile giriş yaptım fakat barkodlu hizmet dökümü alamıyorum sistem hatası @83359** veriyor. Acil lazım lütfen bu...

 
sgk-e-devlet-sayfasi-sorunu-1.pdfpdf
profile
7.951
26 Ağustos 2022

SGK Müdürlüğüne Sigortasız Çalıştırma

Selam SGK gelen müdürlüğüne ben bir şirkette çalışıyordum ama ev almak için patronumdan para istedim. Oda vermedi SGK evrakını getir senin tazminatını verim dedi. Bende getirdim ve 13700 TL ödeme verdi yalnız sigortamı çıkış yapmış giriş yapmamış ve ben 9 ay sigortasız çalıştırmış bu konu hakkında n...

SGK Müdürlüğüne Sigortasız Çalıştırma
SGK Müdürlüğüne Sigortasız Çalıştırma
  • profile
1 Destekçi
profile
2.793
4 gün önce

SGK Unkapanı EYT Emeklilik Bağlanması

SGK Unkapanı'NA EYT ile ilgili göndermiş olduğum evraklar henüz beklemede görünüyor. Martın 6'sından beri bekliyor sürekli beklemede. E-DEVLET üzerinden kolaylık olsun diye yaptım ama arıyorum kimse açmıyor muhatap kimseyi bulamıyorum. Bir an önce cevap Bekliyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.298
4 gün önce

SGK Tebliğ Gecikmesinden Dolayı Para Artışı

28.12.2022 tarihinde vermiş olduğum evrakların sonuçlarını bekliyordum. Sonuçlar 22.02.2023 tarihinde tebliğ edilmesine rağmen muhtar haber vermediğinden dolayı ödemem gereken para 37.370 lirayken 58. Xxx gibi bir tutara ulaştı. SGK'ya edilen itirazlar da geçersiz sayılıyor. Ne yapmam gerekiyor?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .