Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SGK GSS Prim Borcu Sorunu

Murat
27 Mart 22:13
2.616

Daha ne kadar şikayet etmem gerektiğini merak ediyorum; sürekli borç geliyor. Borcum üç katına çıktı. Lütfen insaf gösterin, ben bu parayı ödeyemem; maddi durumum elverişli değil, işim yok, gelirim yok, mal varlığım yok, hiçbir şeyim yok, işsizim!

Birikimim bile yok ve büyük bir stresle mücadele ediyorum. Şimdi de borç çıktı karşıma; işim yok, gücüm yok. Neden bu parayı benden alıyorsunuz? Hangi gerekçe ile alıyorsunuz, üstelik hastaneye hiç gitmediğim halde üç ayda üst üste 600 lira borçlandırıldım.

Lütfen insaf gösterin, ben bunu ödeyemem, 600 lira benim için büyük bir meblağ. Artık yeter, bu parayı nereden bulup size ödeyeyim? Kendim 600 liraya muhtaçken benden alıyorsunuz, gerçekten yazıklar olsun. Suriyelilere yardım ediyorsunuz ama bize gelince bu durum neden göz ardı ediliyor? Neden adil davranmıyorsunuz?

İşsiz bir birey olarak bu parayı neden ödemek zorundayım? Hakkımı helal etmiyorum ve bunu her zaman dile getirmeye devam edeceğim; hiç kimseye, hiçbir şekilde helal etmiyorum.

SGK GSS Prim Borcu Sorunu
profile profile profile
4 Destek
3 Yorum
Murat
01 Nisan 21:52

Borcu ödedim ve halen borç gelecek hastaneye bile gitmedim en çokta o zoruma gidiyor ve borç halen gelmeye devam ediyor haksız yere alıyorsunuz bu paraları bizden bir sağlımız vardı onu da siz elimizden aldınız ben sizi Allah'a havale ediyorum.

Popüler Şikayet Konuları

Bu konuyla ilgili çözüm önerileri ve ipuçlarını inceleyin.
GSS Prim Borcu
1 Takipçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Fenasi

Profile Turan sevdanı koymuşsun, seni bu topa sokanlar o Turan sevdalıları zaten aslan parçası. Cellatına aşıksın, viyak viyak yalvarıyorsun bir de kesme diye.

Fatih

Sonuna kadar haklısın kardeşim bu resmen zulüm. Siyasilere sesimizi duyurmalıyız, çalışmayan insandan para almak hangi vicdana hangi akla sığar

Muhammed

Çalışma bakanlığını arayıp durumu anlattım ellerinden bir şey gelmediğini bu borcun ödenmek zorunda olduğunu 2012 yılında kanun haline geldiğini söyledi

SGK GSS Şikayetleri

SGK GSS Prim Borcu Ve Faizi İptali

Recayi
04 Haziran 16:55
161
SGK GSS Prim Borcu Ve Faizi İptali

SGK GSS Prim Borcu Ödeme Muamması.

Yunus
06 Nisan 21:21
114
SGK GSS Prim Borcu Ödeme Muamması.
SGK GSS Prim Borcu Ödeme Muamması.
SGK GSS Prim Borcu Ödeme Muamması.
Benzer Şikayet Yaz