SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

SGK GSS Borcu Mağduriyeti

1.179
Mehmet
Mehmet 20 Mart 14:52

Beni GSS borcu adı altında 15000 TL borçlandırmışlar üstelik 1 TL bile gelirim yok. Gerekçe olarak dedemden kalma tarlam öne sürüp sözde asgari ücretin 3' te 1'i kadar gelir elde ettiğimi öne sürmüşler. Bu ülkede 1000 TL 3000 TL gibi paralara milletvekili seçilir iken 1 TL geliri olmayan milyonlarca işsiz mağduru ezen kanunsuz uygulamayı ve destekçilerini ülkemde istemiyorum. Beni cumhurbaşkanı ® mı seçeceksiniz? 15000 TL borçlandırmakta neymiş?

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
211
5 gün önce

SGK Mağduriyeti

Saf yerine konulmaktan bıktım artık. Yıllardır gelirim olmadığı halde benden GSS prim borcu alınıyor. O sosyal yardımlaşma bilmem neyi dediğiniz kurumlar taşı kemiriyorsun o halde ödeyeceksin e getiriyorlar. O yüzden o da hikaye. Üstüne üstlük 2 senedir ben GSS ödüyorum millet bedava benim ödediğim ...

profile
11
1 hafta önce

SGK Asgari Ücretliden Maaşa Bloke Koyulması

Ben asgari ücret ile çalışıyorum. Benim maaşıma bloke gelecekmiş 4/1 kesilecek. Devletimiz asgari ücreti de kaldırmasını talep ediyorum. Zaten deprem nedeniyle perişan olduk, bir de bankalar aldığımız maaşı gözden çıkardılar. Lütfen yardımcı olur musunuz? Zaten kiralar yüksek, zaten hayat pahalı, na...

profile
305
2 hafta önce

SGK 65 Yaş Aylığı Çok Düşük

Yaşlı maaşı yani 65 yaş aylığı çok düşük 1997 TL ile ne olabilir? 65 yaş aylığı en az Asgari ücret ayarında olmalı yazık insanlara, bu insanlar kahvaltı yapmasın mı eşya almasın mı giysi almasın mı 1997 TL bu zamanda kimseye yetmez bu insanlar pazarda alışveriş yapmasın mı?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

S. Bakiu
S. Bakiu
 

Beraber yaşadığın ve biraz geliri olan biri varsa geçmiş olsun herkese. Birçok vatandaş almadığı hizmet için bedel ödemek zorunda bırakılıyor. Genel sağlık sigortası primi vatandaşın cebinden parasını alma operasyonudur.