25 Ocak 2014

SGK Çağrı Merkezi Personelinden Şikayetçiyim!

Bağcılar SGK'yı defalarca aradım zar zor birisine ulaştım. Konu Ekim ayında aldığım rapor parasının ödenmesi. Konuştuğum bayan benden telefon numaramı istedi ve bana dönüş yapılacağını söyledi.

Bugünün cuma olmasından dolayı 1 saat sonra tekrar aradım ve bana cevabı biz bir saat içinde mi dönüş yapacağımızı söyledik dedi ve yüzüme telefonu kapattı.

İkinci kez aradım aynı bayan açtı ve neden yüzüme telefonu kapatıyorsunuz dedim cevap kapatırım tabi ne olacak dedi yine kapattı. 3. kez aradığımda aynı bayan yine açtı ve ben de sinirli olduğum için hadi yine kapat dedim ve yine kapattı.

Sorun benim 3 aydır alamadığım rapor parasından ziyade personel davranışı beni yeterince sinir etti. Her kim olursa olsun bu şekilde davranamaz ki bu kişi devlet personeli. Bu kişi hakkında gerekli her yere şikayetimi yazacağım!

Bir şekilde bu kişinin isimi öğrendim. İsmi F**** B..

Alo 170'e de şikayetimi bildirdim Bağcılar SGK'ya da bildirdim ve daha yazmam gereken nereler varsa hepsine şikayetimi yazacağım!

Akif 306 Okunma

Cevaplar

  • Akif28 Ağustos 2014

    SGK çalışanı ile daha sonra telefonda görüştük ve özürlerini iletti. Biraz acındırdı kendini, biraz duygu sömürüsü yaptı. Keşke hiç bu olay yaşanmasaydı ve bu hallere düşmeseydi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön