Deprem destek listelerine hızlı erişin!
SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

SGK 2022 De Yaptığım Ödeme Başvuruma Hala Mesajları Gelmedi

4.892
Mehmet
Mehmet 31 Ocak 02:08

Bende Aralık ayında bizzat SGK ya gidip askerlik borcunun hepsini ödemek için başvuruda bulundum. Bana sana mesaj gelecek dediler. Tabii ki gelmedi. Bende buradan yazdım. Bu sefer telefonla aradılar. Ve yine bekle mesaj gelecek dediler. Bir ayı geçti hala daha mesajları gelmedi. Ben 2022 tarifesi üzerinden bir an önce ödememi gerçekleştirmek istiyorum. Ve hala bekletiliyorum. Çevremdeki bazı kişiler ödemelerini yapabilmiştir. Ben neden hala yapamadım. Karşıma farklı bir senaryoyla çıkmalarını istemiyorum. Bu durumu bir an önce çözmelerini istiyorum. Hakkımı yemelerinide istemiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
526
16 saat önce
profile
Murat sonuçtan çok memnun

SGK Askerlik Borçlanması Başvurusu

SGK askerlik borçlanması başvurusu yaptım, SGK kağıt gönderdi, anlaşmalı bankalara gidiyorum sistem lerinde göremiyorlar. Agk 170 i arıyorum onlar gör...

profile
-
3 gün önce

SGK 4a Askerlik Borçlanması

Babam için 4a askerlik borçlanması yaptım fakat bazı günlerim eksik kaldı. Tekrar borçlanmak istiyorum e-devletten bu borçlanma için girince kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı veriyor. Bu hata için ne yapmam gerekiyor? Tekrardan borçlanma yapabilir miyim? Bu durumda olan var mı?

profile
Ali
1.443
4 gün önce

SGK Askerlik Borçlanması Yaptım

SGK 31.12.2022 tarihinde askerlik borçlanması yaptım fakat SGK başvuru takibinde 03.01.2023 görünüyor başvuru no 1541218 çok mağdur durumdayım ve halen başvuru formum elime geçmedi. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum saygılarımla. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kenan
Kenan
 

Mobil bankacılıkta sırasıyla ÖDEMELER-SGK-SGK ÖDEMESİ-DİĞER TAHSİLATLAR-BORÇLANMA-t. C. Kimlik no sırasını takip edip t. C. Kimlik no yazıp sorgulama yaptığınızda eğer bir borç rakamı çıkıyorsa borçlanma talebiniz işleme alınmış demektir. SGK ya gidip tebligat alabilirsiniz ya da tebligatın adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Tebligatı aldığınız tarih itibari ile 1 ay ödeme süreniz bulunur. Ayrıca mobil bankacılıkta yaptığınız sorgulama da çıkan rakamdan sonra ödeme detayına girdiğinizde son ödeme tarihi tebligat tarihini takip eden sonraki ayın aynı günü olacaktır.

Nezahat
Nezahat
 

170 i ara emeklilik işlemleri seç.