Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Pendik SGK Emeklilik Birimi

profile
22 Mayıs
4.571
Kerime'nin Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

03.03.2023 tarihinde e-devlet üzerinden EYT emeklilik işlemleri için başvuruda bulundum, arada geçen 77 güne rağmen Pendik SGK da hala gelen evrak beklemede olarak kalmış bulunuyor. İlgili birim ne telefonlara cevap veriyor ne de şahsen gidip sorulduğunda bir bilgi veriyor. Bu yapılanın vatandaş bilgi alma hakkına aykırı olduğunu kendilerine hatırlatmak ve bir an önce işlemlerin tamamlanarak hak edilmiş olan emekliliğimin verilmesini rica ediyorum.

SGK
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Kerime
25 Mayıs 10:57

Teşekkürler

Popüler Şikayet Konuları

Bu konuyla ilgili çözüm önerileri ve ipuçlarını inceleyin.

Benzer Şikayetler

SGK Emeklilik Hakkında Cevap Bekliyorum

profile
01 Ağustos
2.154

Ben vergi indirimi engelli emeklilik için yüzde kırkla aldığım raporla emeklilik başvurumu yaptım tam üç ay oldu. Fakat hala evrak beklemede nedeni nedir? Bu kadar sürmesinin sebebi nedir? Benimle birlikte yüzde kırk alanlar maaşlarını aldı, fakat benimki çıkmadı. Neden?

3 Destek

SGK EYT Hakkında 1

profile
09 Haziran
1.433

03.03.2023 tarihinde EYT için internet üzerinden başvuruda bulundum hala evrak beklemede diyor. Sistem nasıl işliyor, biri cevap verebilir mi? Başvuru no 65503741. Benden 1 ay sonra başvuru yapanlar emekli oldu. 96 gün oldu. Halen beklemedeyim, lütfen artık.

2 Yorum

SGK EYT Emeklilik Başvurusu Hakkında Bilgi Verin Lütfen

profile
24 Mayıs
6.316

08/03/2023 tarihinde emeklilik başvurusu yaptım. DSY evrak takibi yaptığımda evrak beklemede yazıyor. Hiçbir bilgi veya ilerleme hakkında bilgi yok. Neden cevap alamıyoruz? Ne yapmalıyız? Nasıl öğrenebiliriz? Ne durumda olduğunu kim bize bilgi verebilir?

3 Destek
1

SGK EYT Emekli Başvurusu Evrak Bekletme Problemi

profile
15 Mayıs
741

Tekirdağ Sosyal Güvenlik müdürlüğü EYT emekli dilekçemi 8.3.2023'te verdim, hala bekliyorum, telefonla aradığım zaman hiç cevap verilmiyor. Benden sonra başvuru yapanlara maaş bağlandı, bizim evrak hala beklemede. Ben zaten 8 senedir bekledim, niye bizimle ilgilenilmiyor, lütfen sesimizi duyun artık...

1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

SGK
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz