Deprem destek listelerine hızlı erişin!
SGK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Melih sonuçtan hiç memnun değil

Gss Sgk Borcu

7.350
Melih
Melih 23 Ocak 22:34

Çalışmıyorum. İşsizim. Üzerime herhangi bir mal varlığı yok. Hastaneye gitmiyorum. GSS adı altında gitmediğim hastanenin almadığım hizmetin bedeli isteniyor.

Durduk yere 4080 civarı borçlanmışım. Haberim bile yok! Bu borcun acilen silinmesini istiyorum. Ana parada dahil ödeyemem çünkü. Almadığım hizmetin bedeli mi olur. Karnımızı doyurduk sağlık sigortası kaldı. Kanser ettiniz bizi yeter artık. Sürekli bir yerlerden borç çıkıyor. Ölsek ancak o zaman kurtuluruz. Daha bir de iyileşmek için para mı ödeyeceğim bu kadar? Bu saçmalık!

Benzer Şikayetler

profile
15.133
03 Şubat

SGK GSS Prim Borcu

Herhangi bir sağlık hizmeti almadığım halde genel sağlık sigortası prim borcu gelmekte ve ödenmediği takdirde faizle bu borç artmaktadır. Bu sebeple hastane hizmeti aldığımız zaman ayrıca hastaneye ve eczaneye para ödemekteyiz. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir iş bulamamam sebebiyle ödeyecek h...

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  6 Yorum
profile
510
4 gün önce

Sgk E-devlet Çalışma Hayatım

E-devlet çalışma hayatımda emeklilik neden açılmıyor bilen var mı lütfen yardımcı olur musunuz herkesin çalışma hayatı emeklilik vs. Görünüyor benimki görünmüyor. Güncelleme kaç sefer yaptım ama gene de görünmüyor 160 destek hattını aradım ve SGK ® yönlendiriyorlar.

profile
509
4 gün önce

SGK Çalışma Hayatim Güncelleme

20 11 1996 sigorta giriş var var ama çalışma hayatımda gözükmüyor 60 yaş görünüyor. Bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. 2002 hizmet. Dökümüm gözüküyor o kadar güncelleme yaptım düzelmedi. Daha evvel 25yil ve sigorta primim tamam gösteriyordu. Benim için bir sıkıntımı olur mu 1996 sigorta prim...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kara
Kara
 

Sonuç Nedir?

Melih
Melih
 

5000 küsur oldu borç üremeye devam ediyor gecikme faiziyle birlikte