05 Nisan 2013

SGK Alo 170 Hattının İşleyişi!

Ben yaklaşık 6 ay önce bir işyeri hakkında sigortasız işçi çalıştırıldığı ile ilgili telefondan Alo 170 Hattına şikayette bulunmuştum. ALO 170 hattı da durumla ilgileneceklerini ve bana gelişmelerden bilgi verecekleri ve hatta adresime mektupla göndereceklerini söylediler. Fakat altı ay geçmesine rağmen hala bana bir bildirimde bulunulmadı.

Kayıt dışı istihdamı önleme babında hiç bir iş yapmayan ve sadece süs olarak duran, sözün ona alo 170 ve 186 hattının kayıt dışı istihdamı önleme değil de teşvik etme ve bu tür işyerlerini koruma görevini üstlendiği kanısına varmaktayım. Her şey açık sadece görevliler gidecek detaylı kontrol yapacak çok basit.

Yüksel 4.330 Okunma

Cevaplar

 • Yüksel 13 Temmuz 2015

  Ben bu kadar zarar ettiysem acaba devlet ne kadar zarar etmiştir. Yorum sizin...

 • Yüksel 01 Temmuz 2015

  İşinizi yapmadığınızdan dolayı 6000 TL zararım oldu. İnşallah diğer tarafta yakanıza yapışırım.

 • Yüksel 22 Haziran 2013

  mal adamlar..........

 • Yüksel 30 Nisan 2013

  daha bekliyorum. bir lütfedip dönemediler.

 • Yüksel 20 Nisan 2013

  Daha arayan soran yok. bunlar boş beleş hatlar.

 • Yüksel 09 Nisan 2013

  Ben yaklaşık 6 ay önce bir işyeri hakkında sigortasız işçi çalıştırıldığı ile ilgili telefondan Alo 170 Hattına şikayette bulunmuştum. ALO 170 hattı da durumla ilgileneceklerini ve bana gelişmelerden bilgi verecekleri ve hatta adresime mektupla göndereceklerini söylediler. Fakat altı ay geçmesine rağmen hala bana bir bildirimde bulunulmadı. Kayıt dışı istihdamı önleme babında hiç bir iş yapmayan ve sadece süs olarak duran, sözün ona alo 170 hattının kayıt dışı istihdamı önleme değil de teşvik etme ve bu tür işyerlerini koruma görevini üstlendiği kanısına varmaktayım. Her şey açık sadece görevliler gidecek detaylı kontrol yapacak çok basit.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön