13 Nisan 2013 #1741055

Sezgin Saat Yeni Saat Çalışmıyor !

Sezgin Saat firması tarafından ithal edilen Skagen marka saati Bursa Anatolium Fix Silver shop'dan satın aldım. Saati aldıktan 3 gün sonra saatin çalışması durdu. Saat servise gitti, pilinin bittiği söylenerek pil değişimiyle geri geldi. Saati teslim aldıktan yaklaşık 10 gün sonra saatin çalışması yine durdu. Saat Sezgin Saat servisinde. Fakat; saatte hiçbir sorun olmadığını söylüyorlar.


Herhalde benim kolumda manyetik bir akım var ki, saat sadece benim kolumda duruyor. Bir de, saati aldığım mağazanın işletmecisi Skagen için yetkili serviste sadece 1 adet ustanın çalıştığını söyledi. Bakalım çalışmayan saati ne gerekçeyle sağlam deyip iade edecekler. Sezgin Saat'in internet sitesinde mail adresi yok.

Aydın 775 Okunma

Cevaplar

  • Aydın'ın Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2013

    Skagen Danimarka merkeze mail gönderdim.Beni yeni distrübütör Saat&Saat firmasına yönlendirdiler. Saati alıp bildirilen bu firmaya göndereceğimi,saatte kusur olduğunun tespit edildiği taktirde yasal haklarımı arayacağımı saati satın aldığım shop yetkilisine bildirdim.Yetkili,firmasının teknik servisini aradı.Bunun üzerine saatin değişimi yapıldı. Fix Silver Anatolium Shop yetkilisi Hüseyin Bey konuyla çok ilgilendi.Konunun çözülmesi için çok çabaladı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön