Seyir Terrace Sorumsuzluk!

Elif B. |

Hayatımda böyle sorumsuz bir yer görmedim ben. Rezervasyon yaptırıp gittik Grupon'la almazsak onlar kartla alıyormuş biz onlara ödüyormuşuz. Cam kenarında yer olmasına rağmen oturtmadılar. Başkasına rezerveliymiş aramızdaki fark nedir anlayamadım.

Kahvaltıda 6 kişiye 1 yumurta 1 sucuk 1 gözleme geliyor. Salatalık domates yok çocukluysanız asla gitmeyin gürültü yapmayın diye uyarı alıyorsunuz. Hesap kuponsuz ücretinin de üzerinde geldi. İtiraz ettik söylemediniz kuponlu olduğunuzu dediler halbuki sadece bir yere oturtmak için bile 4 garson baktı haliyle birbirinden habersizlerdi. Sonuç olarak berbat bir kahvaltıya kişi başı normal fiyatın üzerinde para alıp yolladılar bizi.

Etiketler :

Porsiyon - Miktar Mekan Kullanışlılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Elif B.
    15 Haziran
    10:17

    Hayatımda böyle bir yer görmedim ben. Rez. Yaptırıp gittik grouponla almazsak onlar kartla alıyormuş biz onlara ödüyormuşuz. Cam kenarında yer olmasına rağmen oturtmadılar. Başkasına rezerveliymiş aramızdaki fark nedir anlayamadım. Kahvaltıda 6 kişiye 1 yumurta 1 sucuk 1 gözleme geliyor. Salatalık domates yok çocukluysanız asla gitmeyin gürültü yapmayın diye uyarı alıyorsunuz. Hesap kuponsuz ücretinin de üzerinde geldi. İtiraz ettik söylemediniz kuponlu olduğunuzu dediler halbuki sadece bir yere oturtmak için bile 4 garson baktı haliyle birbirinden habersizlerdi. Sonuç olarak kötü bir kahvaltıya kişi başı normal fiyatın üzerinde para alıp yolladılar bizi. Asla taviye etmiyorum