20 Eylül 2016

Seyhanlar Market Personelin Kötü Davranışı, Servis Yok Denilmesi ve Çifte Standart.

Bugün (bayramın dördüncü günü) saat 10; 30 civarı burgaz'da bulunan şubenize market alışverişi için gittik, yürüyerek giderken yolda market servisiniz önümüzden geçti, müşteri vardı. Alış verişimizi yaptık, yaptığımız alış veriş yüklü idi ve servis olmadan evimize bu ürünleri götüremezdik, servisi sorduğumuzda öğleden sonra servisin olacağı bilgisi verildi, fakat az önce servis müşteri taşıyordu, bir yanlışlık olmasın diye kasiyer hanımefendiye sorduğumda afallayarak yok servis öğleden sonra var dedi, ben bu ürünleri nasıl götürürüm taşıyamam, aldığım ürünler yaklaşık 250,00 TL tutarında ve 3-4 insan gücü lazım ki taşıyabileyim dediğimde kasiyer hanımefendi yapacak bir şey yok dedi.
Aynı şubenizde bundan yaklaşık 15 gün önce manav bölümünde üzüm alıyordum sürati beş karış bir beyefendi üzümleri alırken bir boğa gibi seviyesizce hareketleri vardı.

Oktay 1.610 Okunma

Cevaplar

  • Seyhanlar Market (Bursa) Temsilcisi06 Aralık 2016

    Oktay bey merhaba. Yaşamış olay ile ilgili üzüntülerimizi bildirmek isteriz. Bölge sorumlusu Doğan bey sizinle iletişime geçecektir. İşletmemizde güler yüz ve müşterilerimizin memnuniyeti ön plandadır. Gerçekten üzgün olduğumuzu ve sorunlarınızı çözmek için sizinle iletişime geçmek istiyoruz. Doğan yılmaz : 0543 669 42 16

  • Oktay05 Aralık 2016

    Ne acıdır ki böyle büyük bir market grubu firma 20 Eylül tarihinden bu yana ne aradı ne sordu, ne de bir çözüm üretti, bu marketten alışveriş yapmama kararı aldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön