Toplam çözüm sayısı
..
Sevinç Koleji ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Sevinç Koleji Paramızın İadesini İstedik, Suçlu Duruma Düşürüldük!

12075görüntüleme
Rahşan
Rahşan 04 Kasım 2020 23:40

Sevinç Çamlık Kolejine erken kayıt yaptırıp 2020-2021 yılının ödemesini peşinen yaptık. Pandemi döneminde uzaktan eğitimdeki performanslarından memnun kalmadık ve okuldan ayrılma kararı aldık. Yasal kesinti olan %10' luk kısmı alıp diğer tutarı ödemelerini istedik. Dilekçemizi verdik ancak ödememizi yapalı yaklaşık 10 ay geçmesine rağmen hala paramızı alamadık. Üstelik paramızı istemek için okula gittiğimizde sanki haraç almaya gelmişiz gibi polise şikayet edildik.

Çocuklarımızı yarınlara hazırlamaları için emanet ettiğimiz bu kurum, "mutlu; insani değerlere sahip; diğer insanlara, çevreye, doğaya, dünyaya, evrene, saygısı olan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflediklerini" yazan bu kurum maalesef ki bir hayal kırıklığından başka bir şey değildir. Karşılaştığımız durum bizi çok üzmüştür, paranın iadesi için gerekli yasal işlemleri başlatıyoruz.

 

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Ayşegül
Ayşegül05 Kasım 2020 16:33
 

Biz daha yemek ve yol paralarını alamadık, sosyal medya da her yerden engellediler beni. Bir de halka ilişkiler olduğunu iddia eden kadının teki bana dava açmakla tehdit etti, şaka gibi. CİMER, Tüketici Mahkemesi her yere şikayet ettim. Sonuç yok. Um

 1
Rahşan
Rahşan12 Kasım 2020 14:29
 

Hakkımızı aramaya devam edeceğiz. Bizim yaşadığımız haksızlıkları diğer velilerin yaşamamasını umarım.

 1
Tc Halime
Tc Halime11 Kasım 2020 17:10
 

Son zamanlar da sevinç kolejinin adını bu tür şikayetlerden dolayı çok fazla duymaya başladım. Çok fazla mağdur Veli var sizin gibi.

 1
Rahşan
Rahşan12 Kasım 2020 14:24
 

Evet bizim gibi çok veli var maalesef. Umarım hatalarını telafi ederler ve yeni mağduriyetler yaşatmazlar.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile