05 Mart 2013

Sevinç Aydınlatma Değişim Yapmıyorlar!

Dün E-5 üzeri Sevinç Aydınlatma Sefaköy Şubesinden aldığımız bir avizeyi salonun metrekaresini yanlış ölçtüğümüzde bugün değiştirmek istedim. Gittiğimde elim dolu olduğu için (değişime geldiğim belliydi) gayet ilgisizlerdi. Salonumuzun belirttiğimiz ölçüden daha küçük olduğunu bu yüzden bir küçük boyu ile değiştirmek istediğimi kalan tutarı da ödemelerini rica ettim.

Bana istediğim ürünü vereceklerini ancak üzerine kalan tutarla da birşey almam gerektiğini belirttiler. 8 günlük değişim hakkımın olduğunu, dün gittiğimde fiş kesmediklerini belirttim. Bana bizim kuralımız bu! şeklinde cevap verdiler. Zorla fişimi ve almam gereken ürünleri aldım. Ama bundan sonra kapısından girmem!!!!

Bihter 730 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç Aydınlatma Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Bihter Hanım; Bizim kayıtlarımızda ürün Levent Altınkaya adına alındığı,salonunuzun 30m2 olduğunu belirtip,salonunuzu aydınlatıcak bir ürün verilmiştir.Ürün satın aldığınız tarih 03/03/2013 dür.04/03/2013 tarihinde değişim için geldiğiniz gün size iki arkadaşımın yardımcı olduğunu,kapıda karşıladığımızı değişim için geldiğinizi söylediniz, ürün değişim yapılmış olup (yapmış olduğunuz şikayet gibi Sevinç Aydınlatma değişim yapmıyor diye kamuoyunu yanıltıcı bilgiler vermenizi) aradaki farkla başka bir ürün almanız gerektiğini usluplu bir dille anlattığımıza inanıyoruz.Ayrıca ürün değişiminden sonra arkadaşlarımız aracınıza kadar yardımcı olmuşlardır.Bir konuya da değinmek gerekirse fişinizide zorla değil olması gerektiği gibi normal bir şekilde teslim edilmiştir.Değerlendirmenizi anlattıklarımızı birkez daha gözönünde bulundurarak önyargısız yapmanızı temenni ediyoruz. Biz siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz. SEVİNÇ AYDINLATMA SEFAKÖY ŞUBESİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön