Toplam çözüm sayısı
..
Sevimer Oto Servis ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Esenyurt Sevimer Oto Servis  Vekaletname Mağduriyeti!

3366görüntüleme
Fırat
Fırat 14 Kasım 2019 08:54

Esenyurt Sevimer oto servis ve vekaletname tuzağı. Bundan iki ay önce aracımız kaza yaptı. Kendini bilmez biri duran aracımıza arkadan 70 km hız ile... Haliyle araç hasar gördü. Şikayet konusu şu; normalde araç kaza yaptığında tamirciye vekalet verilir. Fakat bizim tamirci avukata vekalet verdirmiş. 8-10 bin TL olan araç hasar kaydını sırf fazla para alabilmek için avukat A** İ** adında birine vermişler. Şimdi söz konusu olan araç 32 bin TL hasar kayıtlı olarak trafiğe çıkmaya hazırlanıyor. Emeğinizle aldığınız aracın, dişinizden tırnağınızdan kısarak aldığınız aracın hiçbir değeri kalmıyor. Bu durumu öğrendikten kısa bir süre sonra vekaleti iptal etsem de hiçbir tamirci araçla ilgilenmedi. Avukata verilen vekaletname demek ölüm demektir dediler.

3 Yorum

Mustafa
Mustafa13 Şubat 2020 03:19
 

Madem şikayetin var neden gidip savciliga suc duyurusunda bulunmuyorsun insanlar hakkinda kendi kafana estigi gibi ileri geri atıp duruyorsun bu sirketi karalamaktan ve şirketi çekememezlikten başka bir şey degildir.

 3
Fırat
Fırat13 Şubat 2020 06:36
 

Şerefsizlik yapan sensin. 5bin ₺lik hasarı sigorta 38bin tl olarak göstermen, aracı sigorta ekspertizine göstermemen, kendi ekspertiz arkadaşına ya da ortağına göstermen, araçta orijinal parça kullanmaman mı doğru ticaret ilken?

Fırat
Fırat13 Şubat 2020 06:40
 

bu arada sigorta aracı inceledi. 10 gün ya da 15 gün içinde 6 sayfalık rapor avukatımıza teslim edilecektir. işte o zaman görürsün! elmi yaman bey mi! Elbette yasal haklarımızı kullanacak, gereken yasal sürecin ZATEN içindeyiz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile