Sevil Parfümeri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Uğur sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Sevil Parfümeri ve Orijinalliği Şüpheli Ürünleri

1.386
Uğur
Uğur 24 Şubat 09:45

Beylikdüzü Migros AVM'deki Sevil mağazasından orijinal diye aldığım üç adet parfüm maalesef kullandıktan 5-10 dakika sonra kokusunu hemen kaybetmektedir. Versace ® ve CK parfümleri geri götürüp bunlarda sorun var dememe rağmen kontrol yapıldı deyip hiçbir sıkıntı sorun yoktur cevabını aldım. Bir daha asla uğramayacağım mağazadır.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
12
5 gün önce

Sevil Parfümeri Ürün Arızası İade Sorunu

Kız arkadaşımın bana aldığı Burberry marka parfümün püskürtme mekanizması az bir kullanımdan sonra arızalandı ve mağazaya gittiğimizde yapılacak hiçbir şeyin olmadığı söylendi. Kesinlikle böyle bir cevap müşteriye verilmemeli. Kimse kimseye bedava hiçbir şey vermiyor. Parasını ödediğimiz ve karşılığ...

profile
123
1 hafta önce

Sevil Parfümeri İade Sorunu

2 gün önce Antalya terra city sevil mağazasından 2 parfüm aldım diğerinin kokusu hoşuma gitmediği için iade etmek istedim. Değişim yapabileceklerini ama para iadesi olmadığı söylendi. Farklı bir ürün almak istemiyorum buna mecburda değilim. Bu sebep den dolayı Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

profile
267
2 hafta önce

Sevil Parfümeri Personel Hareketleri Ve İlgisizliği

Eskişehir Sevil mağazasından alışveriş yapmak için gittim ve maalesef parfümlerimi hep buradan alıyordum. Kısa saçlı bir satış danışmanı ilgilendi, ismini bilmiyorum. Resmen 'alma git' der gibiydi. 2 tane parfüm alacaktım, sırf bu yüzden almadım. O kadar saygısız, kötü şekilde davranan insanların yü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Cem
Cem
 

Uğur bey dediklerinize sonuna kadar katılıyorum bende aynı yerden aldım ve dediğiniz gibi çakma parfüm gibi koku 5-10 dakika sonra yok pişmanım kesinlikle sonra aynı parfümü başka yerden aldım 1 hafta stümde kaldı sevil pişmanlıktır kesinlikle.

Uğur
Uğur
 

Üç tane marka parfüm aldım. Üçünde de aynı problem var. Sevil pişmanlıktır.