23 Eylül 2016

Sevil Parfümeri Olmayan Parfüm Satışı

20.09.2016 tarihinde internetten Jil Şander Sun marka parfüm sipariş ettim. 3 gün geçmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ellerinde olmadığını, gerekirse mağazalarından kendimizin temin edebileceği söylendi, kabul ettik. Bu sefer söyledikleri mağazalarda da yok. Yarın belli olur, gelmesi haftaya kalır. Böyle bir satış politikası olmamalı. Parfüm hiçbir türlü elinizde yok, hayali satış yapıyorsunuz.

40 yıllık firmanın böyle bir şey yapması beni çok şaşırtıyor. İnternetten böyle şeyleri hiç sipariş etmiyorum, güvenmiyorumda. Sadece Sevil ismine güvenimden dolayı sipariş verdim, sizinde bir farkınız yokmuş. Tebrik ederim sizi, 40 yıllık firmada bu halde olduğu için.

Hüseyin 2.569 Okunma

Cevaplar

  • Sevil Parfümeri Temsilcisi26 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikli olarak şikayetinizi bizlere ilettiğiniz ve göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz için SEVİL Aile’si adına sizlere teşekkür ederiz. Sizlerinde belirtmiş olduğu gibi siparişleriniz her hangi bir aksaklık olmaması durumunda 3 iş günü içinde tedarik edilerek gönderim yapılmaktadır. 20.09.2016 tarihinde vermiş olduğunuz siparişinizin durumunuzu öğrenmek için 22.09.2016 tarihinde bizleri aradığınızda Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz tarafından sizlere bilgi dönüşü yapılacağı iletilmiştir. Sistemde yer alan numaradan tarafınıza dönüş yapıldığında eşiniz ile görüşülmüş ve sipariş gönderiminde gecikme olacağı bilgisi verilmiştir. Daha sonra yine siz Müşteri Hizmetleri birimimizi arayarak siparişinizin iptalini istemişsinizdir. İsteğiniz üzerine sipariş iptaliniz yapılmış ve ücret iadeniz hesabınıza bugün yansıtılmıştır. Yaşanan bu durumdan dolayı sizlerden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SEVİL Parfümeri Grubu Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön