04 Nisan 2013 #1723579

Sevil Parfümeri Mascara Yüzünden Kirpiksiz Kalmak Üzereyim!

Florya Fly AVM Sevil Parfümeriden mascara satın aldım. X bir marka almak için gitmiştim ama sağolsun satış danışmanı arkadaşların yönlendirmeleri ile Japonya'dan ithal SENSAI marka kullandığım rimelin 2 katı fiyatına ürün satın aldım. Satış yapılırken özel temizleyiciye bile gerek yok su ile yıkayın kalıp halinde dökülüyor dendi. Evet özel temizleyici ile çıkmıyor.


Cilt temizleme köpüğü ile çıkmıyor. Su ile çıkıyor. Yüzünüze 500 defa avuç dolusu su atıp 15-20 dk harcadığınızda yine de kalan döküntüleri elinizle temizlemek istediğinizde kirpik kıllarınız ile birlikte çıkıyor. Sanırım birkaç ay sonra kirpiksiz kalacağım. Ürünün başka bir marka ile değiştirilmesini rica ediyorum.

Gülşen 456 Okunma

Cevaplar

  • Sevil Parfümeri Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Sevil Grubu'nda satışa sunulan tüm ürünlerimiz Sağlık Bakanlığından onaylı, yurt dışından ithal edilen orijinal ürünlerdir.Ürün etiklerinde yurt dışından ithal eden distribütör firmanın ünvanı,adresi ve iletişim bilgileri yer almaktadır.Ürünlerle ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda,ürün ilgili distribütör firmaya test amaçlı gönderilmekte, uzmanlar tarafından incelemesi yapılmakta, ürün ile ilgili analiz sonucuna göre siz değerli müşterilerimize dönüş yapılmaktadır. Yapılan incelemede üründe belirtilen şikayete istinaden bir soruna rastlanmadığı gerekçesiyle tarafınıza iadesi yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize tekrar sunarız. Saygılarımızla, SEVİL Parfümeri Grubu Müşteri Hizmetleri Departmanı Tel: 0212 227 38 45 (0212 22SEVIL)

  • Gülşen'in Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2013

    Aradılar... Sensai Marka rimeli en yakın Sevil'e test için bırakmamı istediler. Bir hafta sonra, bııraktığınız noktadan iade alabilirsiniz. Üründe herhangi bir problem yok! 38 Derecede! yüzünüzü yıkamanız gerekiyor. Ürünün ambalajında yazıyor dediler. Rimelin kirpik dökme sorununa, 38 derece ile cilt sarkmasını da ekleme çözümü bulan SEVİL PARFÜMERİ'ye ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler...

  • Sevil Parfümeri Temsilcisi25 Nisan 2013

    Konu hakkında müşterimize bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SEViL Parfumeri Grubu Musteri Hizmetleri Departmani Tel: 0212 227 38 45 (0212 22SEVIL)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön