25 Ağustos 2016

Sevil Parfümeri Ürünler ve Personel!

Nişanlıma bayan parfümü yerine erkek parfümü vermişler, hatalarını kabul etmelerine rağmen para iadesi yapmadılar sonuçta indirimde bir ürün ve ben o fiyata oradan hiçbir şey alamam. İndirim diye de mağazanızın peşinde koşamam! Üstelik merkezinizi aradım arkadaşın konuşma tavrı hiç hoş değildi! Bütün yorumlarda okumuştum personelin üstten bakması gibi, haklılarmış! Bir rimel aldım yerine Sevil Parfümeri'nin kendi ürünü kurumuş, kırılmış ben 40 defa gidip gelmek zorunda mıyım? Sizin hatanız ve hiçbir şekilde yardımcı olmadınız!

Dilara 2.171 Okunma

Cevaplar

  • Dilara11 Eylül 2016

    Ayrıca şikayetçi olan bir çok insanın yorumunu detaylıca okudum, çok ciddi şeylerde var. Şu ufacık problem dahi halledilemedi... Fakat unutmayın bir gün çevresi çok geniş ya da sosyal medyada bayağı insan tarafından takip edilen birine denk gelirseniz ufacık bir şey yüzünden bir çok müşteri kaybedersiniz.

  • Sevil Parfümeri Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle şikâyetinizi bizlerle paylaştığınız ve gösterdiğiniz hassasiyetiniz için SEVİL Ailesi olarak teşekkür ederiz. Şikayetinize istinaden konu hakkında mağaza personellerimize gerekli uyarılar yapılmıştır. Yanlış verilen ürün ile ilgili gerekli özürler dilenmiş ve ürün tutarı değerinde tarafınıza iade çeki verilmiştir. İade çekleri maalesef nakde dönüştürülemez. Ürünlerle ilgili herhangi bir problem yasadığınızda, ilgili distribütör firmaya test amaçlı gönderilmekte, uzmanlar tarafından incelemesi yapılmakta, ürün ile ilgili analiz sonucuna göre siz değerli müşterilerimize dönüş yapılmaktadır. Problem yaşamış olduğunuz ürün mağaza çalışanları tarafından farklı bir ürün ile değişimi yapıldığı bilgisi alınmıştır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Sevil Parfümeri Grubu Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön