Sevil Parfümeri Dior Missdior Edp Bayan Parfüm 50Ml İadesi!

İstek D. |

02.04.2015 Şaşkınbakkal Sevil Parfümeri'den satın aldığım üründen memnun kalmayıp firmaya şikayetimi ilettim ve iadesini talep edip ürünü iade ettim ancak 06.05.2015 'te üründe kusur olmadığı gerekçesiyle kabul edilmediği iletildi.

Bir kere kullanıp memnun olmadığım (koku kalıcı değil, baş ağrısı yapıyor, müşteri satış temsilcisi yönlendirilmesi ile alındı) için iade ettiğim ürünün değişimini talep etmekteyim. Daha önceki yaptığım alışverişler göz önünde tutularak değişim talebimin kabulüyle birlikte daha pahalı bir ürün alacağımı belirtirim, tüketici memnuniyeti kapsamında şikayetimin olumlu değerlendirilmesini rica ederim.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  11:45

  Degerli Musterimiz,

  Sevıl Magazalarımızda satısa sunulan tum urunlerimiz Saglık Bakanlıgından onaylı, yurt dısından ithal edilen, bandrollu orjınal urunlerdir. Urun etiketlerinde yurt dısından ithal eden distributör firmanın unvanı,adresi ve iletisim bilgileri yer almaktadır. Urunlerle ilgili herhangi bir problem yasadıgınızda, ılgılı distributor fırmaya test amaclı gonderılmekte, uzmanlar tarafından ıncelemesı yapılmakta, urun ıle ılgılı analız sonucuna gore sız degerlı musterılerımıze donus yapılmaktadır. Urununuz dıstrıbutor fırma tarafından gerekli incelemeler yapılmıs olup problem olmadıgına dair yazısı ıle bırlıkte tarafınıza ıletılmıstır. Ayrıntılı bilgi icin lutfen bizi arayınız. İyi günler dileriz.
  Saygilarimizla

  SEVİL Parfümeri Grubu
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

  Tel: 0212 227 38 45 (0212 22SEVIL)