14 Eylül 2013

Sevil Parfümeri Çalışanın Tavrı Yüzünden Müşteri Kaybetti!

Dün, Ankara Tunalı Hilmi mağazasına danışmanlığını yaptığımız üst düzey Irak'lı bir bürokrat ve eşini götürdük. Eşi nemlendirici ve birkaç parfüm almak istedi. Yardımcı olan bayanın verdiği ürünü beğenmediğinde, farklı bir firmanın ürününü almaya karar verdik. Önceki ürünü satan bayan ''daha önce söylemiyorlar hangi ürünü istediklerini ,birde beni oyalıyorlar'' diye söylenerek ürününü geri aldı.

Sonradan yardımcı olan bayana 'arkadaşınız bir dahakine daha nazik olsun lütfen' dediğimde özür dilemesi rica edildiği halde , yanımıza bile gelmedi. Firmanızdan yüksek tutarlarda fazlaca alışveriş yapan ve fazlaca müşteri getiren insanlar olarak , Sevil Parfümeri'nden bir daha alışveriş yapmayacağımızı bilmenizi isteriz.

Gözde 816 Okunma

Cevaplar

  • Gözde 13 Aralık 2013

    Sevil Parfümeri şikayetimle alakalı memnuniyetimin sağlandığını söylemiş.Ben bu süreçte aranmadım bile.Bu kurumsallığa hayran kaldım.Yanlışlıkla alışveriş yapmaya giden başka bir bürokratımızda bu konuda uyarılmış Sevil Parfümeri ile ilişiğimiz tamamen kesilmiştir.

  • Gözde 27 Kasım 2013

    Üretmiş olduğunuz çözümden benim neden haberim yok acaba?

  • Sevil Parfümeri Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, SEVİL Parfumeri Grubu Musteri Hizmetleri Departmanı Tel: 0212 227 38 45 (0212 22SEVIL)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön