31 Ekim 2016

Sevil Parfümeri Başkasına Teslim Edilen Sipariş!

Siparişim bir başkasına teslim edilmiş. Gerek çağrı merkezi gerekse yazılı olarak Sevil'e mağduriyetimi iletmeme rağmen hala çözüm üretilmedi. İşin trajik kısmı başkasına teslim edilen kargomun peşinden ben koşuyorum! Siparişim nerede bilmiyorum, kimde bilmiyorum. Sevil kargonuz bulundu derken kargo firması bulunmadı diyor. Daha kendi aralarında doğru iş yapamayan bu iki firma yüzünden parasını ödediğim ürünü alamıyorum! Ne bir çaba gösteriyorlar ne de telafi ediyorlar. Ürünüm yok, parası ödendi. Bu süreç ne kadar sürecek bilmiyorum. Firmaya tüm güvenim bitti. Islak imzam olmadan X kişisine teslim eden ürünümün parasını da iade etmiyorlar.

Elif 2.546 Okunma

Cevaplar

  • Elif 05 Aralık 2016

    Tarafımın imzası olmadan, tanımadığım birine teslim eden ürünümün cezasını neden ben çekiyorum! Sizin müşteri hizmetlerinden anladığınız bu mudur? Islak imzam yoktur ve bunu kanıtlayamıyorsunuz da!

  • Sevil Parfümeri Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikli olarak şikâyetinizi bizlere ilettiğiniz ve göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz için SEVİL Aile’si adına sizlere teşekkür ederiz. Tarafınıza daha öncede bilgi verilmiş olduğumuz üzere; gönderiniz işyerinizin muhaberatından Hasan Yılmaz isimli kişi tarafından imza ve kaşe karşılığı teslim alındığı görülmektedir. Bu evraklar MNG Kargo yetkilileri aracılığıyla da tarafınıza iletilmiştir. Konu hakkında firmanızın muhaberatı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Ayrıntılı bilgi için Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, SEVİL Parfümeri Grubu Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön