SEVİL PARFÜMERİ Aldığım Parüm Kokmuyor!

Aylin E. |

15.09.2010 tarihinde İstanbul/Pendik Pendorya AVM'deki SEVİL PARFÜMERİ'den güvenerek 225TL'ye 100 ml'lik HYPNOTIC POISON EDT VAPO bayan parfüm aldım. Ancak kokuyu bolca sıkmama rağmen yarım saat dahi koku kalmıyor. Hatta çok daha kısa sürede uçup gidiyor. Orijinal bir parfümün bu kadar kısa sürede kokusunu yitirmesi imkansız. Oda kokuları bile daha kalıcı.


Durum üzerine aldığım yere gittim. Olduğu gibi anlattım. Ürünü geri almamakta ısrar ettiler. Oysa bu ayıplı ürün olduğundan 7 gün içinde para iadesi yapılmalıdır. Ürünü incelemek üzere almak istiyorlar. Ancak benim gibi bir çok kişi aldıkları farklı farklı markalarda da olağan dışı bu problemle karşılaşılmış.Yine incelenmek üzere alınan parfümler hiç bir şekilde kabul edilip para iadesi yapılmadığını sadece oyalamak için bunun yapıldığını yakın çevremden de duydum. Umarım seçkin bir marka olan SEVİL PARFÜMERİ(!) bu konuda bir şeyler yapar. Sevil parfümeri yetkililerinden kokusu 10dk. bile sürmeyen parfüm hakkında bilgi istiyorum./

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  11:56

  Degerli Musterimiz,

  Ürününüz ve faturanız ile birlikte size en yakın SEVIL magazasına giderek ürün sikayet formu doldurmanızı rica ederiz. Ürününüz teslim alınarak distributor firmasına teste gönderilecek ve test sonucu tarafinıza en kısa süre içerisinde iletilecektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. İyi günler dileriz.

  SEViL Parfumeri Grubu
  Musteri Hizmetleri Departmani
  Tel: 0212 227 38 45 (0212 22SEVIL)