SEVİL Parfümeri Para İademi Yapmadı

Sinem K. |

Yaklaşık 2 ay önce Sevil Parfumeri'den l*** göz kremi aldım. Kremin içinden yabancı bir madde çıktı ve hemen ertesi gün tekrar götürdüm. Kremi incelemk için geri aldılar ve yaklaşık 1 ay sonra iade alabileceklerini söylediler. 1 ay önce iade işlemleri gerçeklştirilmiş olmasına rağmen param hala ödenmedi.

Merkezi aradığımda ayın 15’inde yatırdıklarını söylemelerine rağmen hesabıma kurumsallaşmış Sevil markasından hiçbir ödeme yapışmadı. Yaklaşık 1 haftadir merkezi aramama rağmen finans bölümündeki bayan tarafindan "bütün gün sizin işinizle uğraşıyorum" şeklinde memnuniyetsizlik ve azarlı bir tavırla biz size döneceğiz denilip bir kez olsun aramamışlardır. Eğer ki ben aramasam muhtemelen unutulmuş olacağım.

Son aramamda ki tavır ise bütün bunlardan daha komik ve seviseyiz bir şekilde "biz paramızı yatırdık, size makbuzu gönderelim bankanıza sorun" olmuştur. Ancak benim ihtiyacım olan makbuz değil 130 TL’ye aldığım kremin parasıdır. Benim elimde makbuzla banka peşinde kopşmak gibi hiç bir mecburiyetim bulunmamaktır. Koskoca kurumsallaşmış Sevil markası nasıl olur 130 TL sahip çıkamaz ve bunu müşteriye ödeyemez 1 aydır anlamıyorum. üstelik "biz ödedik makbuzu gönderelim siz bankanıza sorun" gibi bir tutumu bu marka kendisine nasıl yakıştırıyor aqnlamıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  15:41

  Sayın Yetkili,

  Musterimizin sikayetine sebep olan krem iade alındı.Para iadesi ile ilgili yasanan sıkıntı giderildi ve para iadesi gerceklestirilmistir.Musteri memnuniyeti saglanmıstır.

  Saygılarımızla.

  SEViL Parfumeri Grubu
  Musteri Hizmetleri Departmani
  Tel: 0212 227 38 45 (0212 22SEVIL)