Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Sevgi Medlife Estetik ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayşegül sonuçtan hiç memnun değil

Sevgi Medlife Estetik'te Leke Tedavisi!

15.385
Ayşegül
Ayşegül 30 Mart 2022 19:13
Sevgi Medlife Estetik'te Leke Tedavisi!

6 seans snowcell 6 seans Gold bakım 2 seans LED 2 seans Hydrafacial paket satın aldım ama istediğim bir sonucu alamadım. Buraya yazdım kaldırırsam telafi edebileceklerini söylediler 2 seans daha snowcell 1 seans baby Face ve 1 seans Green peel uyguladılar ama sonuç aynıydı son seans da ki fotoğrafımı ekleyeceğim.

Öncesi sonrası fotoğraflarım paylaşıldı ama kesinlikle paylaşıldığı gibi değildi bunu söylediğimde BB krem tarzı bir krem sürüldüğü söylenildi. Kısaca 4 aylık bir süre bana hem maddi hem de manevi olarak zaman kaybı oldu.

Şu an özel bir polikinlik de leke için lazer tedavisi görüyorum ve tek seans da oradan alamadığım mükemmel bir sonucu aldım. Keşke oraya harcadığım paramı lazer için kullansaydım daha kısa sürede daha etkili bir sonuç alacakmışım.

Gelişme
Gelişme

03 Mart 22:58

Buraya şikayet yorumu yazdığım için bana noterden uyduruktan bir ihtarname gönderdiler. (o ihtarnameyi noterden sorgusuz sualsiz herkes birbirine 400 TL karşılığında gönderebilir. :) ) ) Sonrasında ise dava açacaklarını ve paramı iade etmeyeceklerini söylediler. Sonuç = Hiçbir şey yapamadılar.

Geçen 2 yıllık süreçte ne bir dava açabildiler ne de savurdukları diğer tehditleri gerçekleştirebildiler. Buraya ara sıra baktığımda işini düzgün yapmayan bu firmanın onlarca şikayet yorumunu görüyorum ancak onları da bana yaptıkları tehditlerle sindirip korkutarak yorumlarını sildirdiklerini düşünüyorum. İnsanlar benim yaşadığım mağduriyeti yaşamasın diye yorumumu asla silmeyi düşünmüyorum şu an bu yorumumu 13.228 kişi görmüş. Umarım daha fazla kişi görür ve mağdur olmaktan son anda kurtulur.

Son olarak nereye gittiğimi soran arkadaşlar olmuş ancak ismini vermek istemediğim özel bir poliklinikte tedavim tamamlandı ve çok mutluyum sizlere tavsiyem gerçek doktorların çalıştığı kliniklere gidin ucuz merdivenaltı güzellik salonlarını tercih etmeyin, herkese sağlıklı huzurlu günler dilerim.

Benzer Şikayetler

profile
1.149
2 hafta önce

Sevgi Medlife Estetik Hatalı İşlem Yapıldığı Halde Para İademin Yapılmaması

İstanbul, Ankara ve Konya'da şubeleri bulunan Sevgi Medlife adlı firma şubat ayı sonunda, 6.3.2023 ve 13.3.2023 tarihlerinde gençlik aşısı adı altında aşı sattılar. Ve daha sonra işlemin adını inkar ettiler. Botoks etkisi yaptığını 2 yıl etkisini koruduğunu söylediler. İşlem tüm yüzüme uygulandı ve ...

profile
Nur
3.720
09 Şubat

Sevgi Medlife Estetik Çiftehavuzlar Personel Eğitimsizliği Fazla Para Alınması!

Türkiye'deki ucuz iş yapan ve iş veren yerlerden bir tanesi ama göz önünde olanı şöyle bir sıkıntı var o kadar enteresan bir çiftehavuzlar şubesi var ki insanlara paket satmak için resmen bir pazarcı edasıyla yarışıyorlar sonra utanmadan iptal edilmek istendiğinde beğenmedik ya da vs dendiğinde edem...

profile
3.226
28 Ocak

Sevgi Medlife Estetik İşlemlerden Sonuç Alamadım

Sevgi med life Ankara şubesinde 2 ayrı işlem yaptırdım biri dudak dolgusu biri Hydrafacial ikisinden de memnun kalmadım dudak dolgusu zaten yapılmadı gibi bir şey oldu eskisiyle hiçbir fark olmadı arada, Hydrafacial ise siyah noktalar vs kalmış eve gelince kendim tekrar temizledim cildimde sivilcele...

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Derya
Derya
 

Merhaba iletişime geçebilir miyiz, ben de aynı dertten muzdaribim. Lazer tedavisi olmaya başladınız mi? Nerede acaba poliklinik? Yardımcı olursanız sevinirim.

Nazile
Nazile
 

Ayşegül hanim cildinize su an hangi lazer işlemini yaptırıyorsunuz

Kübra
Kübra
 

Şu an ki gittiğiniz yer neresi memnun kaldınız mı peki?

Gökçe
Gökçe
 

Ayşegül hanım merhaba tedavi için hangi lazer uygulamasını tercih ettiniz