Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sevgi Medlife Estetik Hatalı İşlem Yapıldığı Halde Para İademin Yapılmaması

profile
25 Mayıs
12.950

İstanbul, Ankara ve Konya'da şubeleri bulunan Sevgi Medlife adlı firma şubat ayı sonunda, 6.3.2023 ve 13.3.2023 tarihlerinde gençlik aşısı adı altında aşı sattılar. Ve daha sonra işlemin adını inkar ettiler. Botoks etkisi yaptığını 2 yıl etkisini koruduğunu söylediler. İşlem tüm yüzüme uygulandı ve hiçbir işe yaramadı özellikle alın bölgem eski halinden daha kötü oldu. Sonradan aşının kabının fotoğrafını çekip kendi cildiye doktoruma gösterdiğimde bunun aşı olmadığını göz çevresi asidi olduğunu bana söyledi. Bu işlem yüzüme yetmiyormuş gibi bu aşıya 35.000 TL ödeme aldılar (ayrıca şu an mevcutta 6.500 TL. Kullanmadığım ama ödemesi yapılmış paketlerim var. Bunu da talep ettiğim halde ödeme yapılmadı.) ödediğim bu işlem işe yaramadığı gibi daha beter bir hal aldı. Bunun üzerine işletme sahibi s** ç*** ile görüşmeme rağmen hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi.

Ayrıca yapılan işlem uygulamasının yanlış yapıldığını söyleyip, yanında çalışan personelin üstüne attı hatayı. Cildiye doktorumdan öğrendim ki bu tür işlemleri hekim harici hiçbir kurum yapamazmış. İşlem sonrasında cildimde olmayan şeyler oluştu kırışıklık, bariyer zedelenmesi, lekelenmeler hislenme meydana geldi ve kurum işlemi bana hatta kapalı tuttukları en üst katta yapıp bu katın tüm işlemlerinin yasak ve kayıt dışı olduğunu düşünüyorum. Bu işlemler thinning, Dermapen, aşı, dolgu gibi uygulamalar bu katta hekimsiz şekilde yapılıyor. Ödemeler faturasız bir halde şahsi hesaba yapılıyor. Çalışanlar bile sürekli değişiyor. Onların bile bir hafta orada duramamaları tamamen işletme ve işletme sahibiyle alakalı bir durumdur. Bunu ticareti bilen herkes bilir.

Bundan sonraki süreçte CİMER, Maliye Bakanlığı, SGK kurumu, Sağlık Bakanlığı'na ve zabıtaya başvurularımı gerçekleştireceğim. 

Gelişme
Gelişme

25 Mayıs 16:10

İstanbul, Ankara ve Konya'da şubeleri bulanan Sevgi Medlife adlı firma şubat ayı sonunda, 6.3.2023 ve 13.3.2023 tarihlerinde Gençlik aşısı adı altında aşı sattılar. Ve daha sonra işlemin adını inkar ettiler. Botoks etkisi yaptığını 2 yıl etkisini koruduğunu söylediler. İşlem tüm yüzüme uygulandı ve hiçbir işe yaramadı özellikle alın bölgem eski halinden daha kötü oldu. Sonradan aşının kabının fotoğrafını çekip kendi cildiye doktoruma gösterdiğimde bunun aşı olmadığını göz çevresi asidi olduğunu bana söyledi. Şaka gibi geliyor ama bir doz değil 14 doz yapıldı bu işlem yüzüme. Yetmiyormuş gibi bu aşıya 35.000 TL. Ödeme aldılar. (Ayrıca şu an mevcutta 6.500 TL. Kullanmadığım ama ödemesi yapılmış paketlerim var. Bunu da talep ettiğim halde ödeme yapılmadı.) Ödediğim bu işlem işe yaramadığı gibi daha beter bir hal aldı. Bunun üzerine işletme sahibi Sevgi Çakır ile görüşmeme rağmen hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Ayrıca yapılan işlem uygulamasının yanlış yapıldığını söyleyip, yanında çalışan personelin üstüne attı hatayı. Cildiye doktorumdan öğrendim ki bu tür işlemleri hekim harici hiçbir kurum yapamazmış. İşlem sonrasında cildimde olmayan şeyler oluştu kırışıklık, bariyer zedelenmesi, lekelenmeler hislenme meydana geldi ve kurum işlemi bana hatta kapalı tuttukları en üst katta yapıp bu katın tüm işlemlerinin yasak ve kaçak yollu olduğunu düşünüyorum. Bu işlemler thinning, Dermapen, aşı, dolgu gibi uygulamalar bu katta hekimsiz şekilde yapılıyor giden müşteriler özellikle bu kata tedbirli olun. Ödemeler faturasız bir halde şahsi hesaba yapılarak, vergi kaçırılıyor. Çalışanlar bile sürekli değişiyor onların bile bir hafta orada duramamaları tamamen işletme ve işletme sahibiyle alakalı bir durumdur. Bunu ticareti bilen herkes bilir. Bundan sonraki süreçte CİMER, Maliye Bakanlığı, SGK Kurumu, Sağlık Bakanlığına ve zabıtaya başvurularımı gerçekleştireceğim. Sizlerde lütfen yapılan haksızlıklara duyarsız ve sessiz kalmayın. Görsel olarak fotoğraf ve iğneli işlemde çekmiş olduğum videolarımı paylaşacağım.

25 Mayıs 15:52

İstanbul, Ankara ve Konya'da şubeleri bulanan Sevgi Medlife adlı firma şubat ayı sonunda, 6.3.2023 ve 13.3.2023 tarihlerinde Gençlik aşısı adı altında aşı sattılar. Ve daha sonra işlemin adını inkar ettiler. Botoks etkisi yaptığını 2 yıl etkisini koruduğunu söylediler. İşlem tüm yüzüme uygulandı ve hiçbir işe yaramadı özellikle alın bölgem eski halinden daha kötü oldu. Sonradan aşının kabının fotoğrafını çekip kendi cildiye doktoruma gösterdiğimde bunun aşı olmadığını göz çevresi asidi olduğunu bana söyledi. Şaka gibi geliyor ama bir doz değil 14 doz yapıldı bu işlem yüzüme. Yetmiyormuş gibi bu aşıya 35.000 TL. Ödeme aldılar. (Ayrıca şu an mevcutta 6.500 TL. Kullanmadığım ama ödemesi yapılmış paketlerim var. Bunu da talep ettiğim halde ödeme yapılmadı.) Ödediğim bu işlem işe yaramadığı gibi daha beter bir hal aldı. Bunun üzerine işletme sahibi Sevgi Çakır ile görüşmeme rağmen hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Ayrıca yapılan işlem uygulamasının yanlış yapıldığını söyleyip, yanında çalışan personelin üstüne attı hatayı. Cildiye doktorumdan öğrendim ki bu tür işlemleri hekim harici hiçbir kurum yapamazmış. İşlem sonrasında cildimde olmayan şeyler oluştu kırışıklık, bariyer zedelenmesi, lekelenmeler hislenme meydana geldi ve kurum işlemi bana hatta kapalı tuttukları en üst katta yapıp bu katın tüm işlemlerinin yasak ve kaçak yollu olduğunu düşünüyorum. Bu işlemler thinning, Dermapen, aşı, dolgu gibi uygulamalar bu katta hekimsiz şekilde yapılıyor giden müşteriler özellikle bu kata dikkat etsin. Ödemeler faturasız bir halde şahsi hesaba yapılarak, vergi kaçırılıyor. Çalışanlar bile sürekli değişiyor onların bile bir hafta orada duramamaları tamamen işletme ve işletme sahibiyle alakalı bir durumdur. Bunu ticareti bilen herkes bilir. Bundan sonraki süreçte CİMER, Maliye Bakanlığı, SGK Kurumu, Sağlık Bakanlığına ve zabıtaya başvurularımı gerçekleştireceğim. Sizlerde lütfen yapılan haksızlıklara duyarsız ve sessiz kalmayın. Görsel olarak fotoğraf ve iğneli işlemde çekmiş olduğum videolarımı paylaşacağım.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Sevgi Medlife Estetik'te Haksız Kazanç Ve İşlerini Yapamamaları

profile
22 Ağustos
857

Snowcell paketi aldım, kısaca acemi deneyimsiz elemanlar çenemi yaktı. Gittim rapor aldım, kendileri vermeleri gereken kremleri parayla sattı. Sonra başka güzellik salonundan yarı fiyatı aldım. Üzerine şikayetimden ötürü sevgi hanım kendisi devam etmeye başladı. Bu sefer hem burnumun üzerinde iz bır...

Sevgi Medlife Estetik'te Haksız Kazanç Ve İşlerini Yapamamaları
Sevgi Medlife Estetik'te Haksız Kazanç Ve İşlerini Yapamamaları
Sevgi Medlife Estetik'te Haksız Kazanç Ve İşlerini Yapamamaları
2 Destek
1 Yorum
1

Sevgi Medlife Estetik Kaş İşlemi Sorunu

profile
26 Haziran
1.587

Ankara Bahçelievler'deki Sevgi Medlife işletmesinde kaş işlemi yaptırmıştım. Ancak sonucu inanılmaz kötü oldu. İki kez şikayet etmeme rağmen işletme müşteriyi ciddiye almadı. Kaşlarımın rengi zamanla grili yeşile dönüştü ve boyası hala geçmiyor. İnsanları yanıltmakla suçluyorum. Bu şikayeti her yere...

3 Destek

Sevgi Medlife Estetik Ankara'da Lazer Epilasyon Sorunu

profile
17 Haziran
2.887

Ankara Bahçelievler sevgi medlife güzellik merkezinde lazer epilasyonda ilk seansımda bütün vücudumda ağır derin yanıklar oluştu. İz kalma durumu olacağını söyledi doktor. Hukuki olarak tüm haklarımı kullanacağım. Çok kötü bir durumdayım. Fotoğraflarımı gören herkes şok oldu. Psikolojim bozuldu yanı...

Sevgi Medlife Estetik Ankara'da Lazer Epilasyon Sorunu
9 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatma

Yorumlarınız için çok teşekkürler. 3 arkadaş yer araştırmasındaydık. Sizlerin yorumları ile en azından burada yaptırmayacağımız netleşmiş oldu. Bu arada Umarım hakkinizi alabilirsiniz. Çok para odemissiniz.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz