13 Şubat 2016

Sevgi Hastanesi Malatya Yüzünden Bir Aydır Yatıyorum!

14.01.2016'da hastanenizde sezaryen oldum, bir gün yattıktan sonra taburcu oldum. İki gün sonra dikişlerim açıldı. Gece ambulansla devlet hastanesine kaldırıldım pansuman yapıldı. Sezaryeni hangi hastanede yaptırdıysam o hastaneye gitmem gerektiği söylendi, tekrar hastanenize gittim. Ç***** hanım enfeksiyon kaptığımı, hastanede tedavi görmem gerektiğini söyledi, hastaneye yattım.

Hastanenizde üç gün yoğun mikar da antibiyotik tedavisi gördüm ve 25 gün boyunca her gün antibiyotik kullandım; iki günde bir hastanenize gidip pansuman yaptırdım. Ben bu enfeksiyonu ameliyat hanenizde kaptım. Benden sonra cerrahi hasta ve bir sezaryen daha aynısı gibi olmuş.

Bu kullandığım antibiyotikler sütten bebeğime geçti.

İlerde hem benim için hem de bebeğim için ne tür zararları olacağını biliyoruz. Siz hastane yöneticisi olarak özür bile dilemeliydiniz ve yattığım o üç günün parasını talep etmemeliydiniz.

Arzu 483 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 12 Şubat 2016

    Benim bu durumda sizi mahkemeye verme hakkım var. Kayıtlarınızda her şeyi görebilirsiniz. Bir ay oldu ben halen yatıyorum. Neden bu kadar düşüncesizsiniz. Herşey para herhalde size göre? hiçbir şey yaptığınız yok. Sizin hastaneniz yüzünden bu haldeyim ve siz her şeyde para talep ettiniz. Hastane yöneticiniz kim ise bunu o okusun ve bana ulaşsın. Not: Ciğdem hanımdan çok memnunum onunla alakalı bir sorunum yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön