Setur Turizm Yine Ret Aldık!

Fulden Fulden10 Ağustos 2018 21:23

Kanada'ya yaptığımız ilk başvuruyu online olarak kendimiz yaptık ve eksik evrak gönderimi sebebiyle ret aldık. Bu nedenle ikinci başvuru çok önemliydi ve hassasiyetle bütün evrakları toparladık. Setur İstanbul ofise gönderdik. Ö*** Hanım daha önceki redden sonra Schengen gibi bir vize almamızı ve sonrasında başvurumuzun onaylanmasının kolay olacağını söyledi. Evraklarımızı bize geri gönderdi. İkinci başvuru onay olması konusunda daha da önemli oldu. Çünkü Kanada'dan alınan redden sonra Amerika, İngiltere, Avustralya gibi ülkeler onay vermiyorlar. Ve bir sonraki hedefimiz Avustralya ya da Amerika olacaktı.

Daha önce Setur ile çalışan bir yakınımız bir de İzmir ofisin fikrini almamızı önerince, İzmir'e gittik. G***T**** ilgilendi. Önce ret almış olduğumuzdan kabul edemem dedi. Şaşırdık. Sonra müdürüne danışacağını söyledi. Müdürü onay verdiği için evrağımızı aldığını söyledi ancak kendisine Schengen ile ilgili danıştığımda, hiç gerek olmadığını, Schengen'in Kanada sürecini etkilemeyeceğini söyledi. Evraklarımızın eksiksiz olduğunu ve kesin onay alacağımızı söyledi. Hatta bizim vizelerimiz %99 onay alır %1 'i de biz zorlarız diye iddialı cümleler kurdu. Tabi sonuç ret! Bir de utanmadan 1.420 ₺ lik fatura göndermişler. Ben de bütün evraklarım fazlasıyla tamken %1'lik bile olsa iyi hizmeti hak ettiğimi düşünüyorum.

Faturayı gerçekten hizmet aldığım kısma ödemeyi düşünüyor, hizmet almadığım kısım için ödeme yapmayı kabul etmiyorum! Setur İzmir, G***Hanım gibi bir çalışanı sayesinde artık gitmek istediğim ülkeler ile ilgili ret alma gibi tehlikeli bir sürece attılar bizi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Setur Turizm Logo Setur Turizm 13 Ağustos 2018 14:51

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular