Setur Turizm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Setur Turizm Tüm Sorumsuzluklara Rağmen Paramı İade Etmiyor

915görüntüleme
Özgü
Özgü 28 Ekim 2020 13:47

Aylar önceden 125241 numaralı voucher ile rezervasyonumu tamamladığım otele belirlenen tarih ve saatte gittim. Check-in saati gelmiş olmasına rağmen odanın hazır olmadığı belirtildi ve 14:00 olan check-in saatinden sonra 14:20 gibi odaya alındık. Ayaküstü bir odaydı ve binanın girişinde sürekli ses olan bir yerdi. Oda, Setur sitesindeki standart oda görsellerinden çok daha küçük ve farklıydı. Odadaki avizenin ampulü patlamıştı ve baş ucumuzda yer alan iki ışıktan birisi de patlamış olduğundan odada tek yanan ampul vardı. Banyoda bizden önceki müşterinin kullanmış olduğu ağzı açık yarım şampuanlar duruyordu. 

Kız kardeşim düşürdüğü iğneyi bulmak için yatağın altına eğildiğinde önceki müşterilerden kalan çöpleri gördü. Bu söylediğim tüm detayları fotoğraflarda görebilirsiniz. Odada maksimum 2 gün dayanabildik ve konaklamayı bu şartlar nedeniyle bir gün erken sonlandırmak istedik, uçak bileti tarihlerimizi geriye çektik. Setur para iadesi yapılamayacağını belirterek hiçbir şekilde bize yardımcı olmadı. Bu kadar sorumsuz ve kalitesiz bir acente olamaz.

Setur Turizm Logo
Setur Turizm03 Kasım 2020 13:46

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler