Setur Turizm İptal Ve İadesi Yapılmıyor

Mustafa Mustafa2 hafta önce

Mayıs ayı sonuna bayram tatili için Setur'dan 61904 rezervasyon numarası ile seyahat satın aldım. Korona salgını nedeniyle yaklaşık iki aydır iptal yaptırmak için uğraşıyorum ancak aradaki acenteyi bahane ederek iptalimi yapıp paraiade etmiyorlar. Setur acentası Ankara Tur 312'den tatili aldığım için Setur sanki hiç sorumlu değilmiş gibi oyalıyor hatta bunu da profesyonelce yapıyor maalesef. Tatilimin iptal edilerek ödediğim paranın derhal iade edilmesini istiyorum. Ben herhangi bir yerden tatil satın almadım, zaten sarı çizmeli Mehmet Ağa'ya da 6 ay önceden gidip paramı teslim edecek kadar cahil değilim, Voucher üzerinde Setur yazıyor ayrıca iptal sigortam da var. Ne hakla hala tatilimi iptal edip Setur paramı ödemiyor. 

Kredi kartından taksitle aldığım tatilin parasını her ay "Setur Altunizade" çekiyor ama arayınca sorumlu değil hem parayı kredi kartımdan çekiyor hem sorumlu değil, nasıl bir cevap bu? Geçenlerde aradılar iptali gerçekleştiriyoruz iade yapacağız diye, iki hafta sonra kredi kartıma baktım Setur Altunizade 6/6 taksit çekimi yapmışlar yani bırakın iadeyi son taksiti de almış Setur. Umurlarında değil acente deyip kenardan seyrediyorlar, böyle bir rezaleti hayal dahi edemezdim bravo Setur iki aydır sizinle uğraşıyorum. Beni ne sizin acenteyle ilişkiniz ne de anlaşmalarınız bağlar ben turumu Setur dan aldım ve kredi kartımda parayı çeken firma da sizsiniz onu bilirim, lütfen iademi acilen yapın size çok fazla zaman ayırdım. Yapmayacaksanız da firma olun yapmıyoruz diye yazın hukuki yolları zaten sonuna kadar kullanacağım. Mesela cevap verin deyin ki durumumuz yok şu tarihte iade edeceğiz, bir şey söyleyin resmen aptal yerine koyuyorsunuz beni iki aydır. Son konuşmamda sorumlu bir yöneticinizin dönüş yapacağını söylediniz ve söz verdiniz, yine arayan yok, telefonu kapadıktan sonra aranızda gülüp eğleniyor musunuz halime, daha ne yazayım?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Setur Turizm Logo Setur Turizm 2 hafta önce

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler