sta-4-hoverİyi Çözüm

Setur Turizm İle Kötü Geçen Toscana Turu

Betül Betül 6 ay önce

23 27 Temmuz Andrea Bocelli tur konser harici kötüydü. Select tur 48 kişi otobüs hiçbir sokağa girmiyor yürü bakalım yürü 41 derece sıcaklıkta.

Otel lokasyonu kötü 1,5 saat git 1,5 saat gel otelimize otobüs giremiyor 300 mt yürü her gün iki öğün 48 kişilik anlaşıldığı için et ve patates Fix yemek, hiçbir noktaya uygun zamanda varılmadığından tamam gördünüz bitti dönüyoruz kıvamında bir gezi. Ve dönüş Bologna'dan olacak Bologna gezilip dolaşıp oradan dönülecek denen turda maalesef Pisa Havaalanı'ndan dönülüp 10 dakika mesafedeki Pisa kulesinin bile görülememesi!

Sonuç konser dışında her şey kötüydü maalesef ki bir daha bu tür turlarla bir yere gitme isteğim kalmadı. Setur Select'e teşekkür etmek isterdim ama maalesef. Setur denince 2 kere düşüneceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Setur Turizm Logo Setur Turizm 6 ay önce

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gül 6 ay önce  

    Aynı turda yer alan bir diğer müşteriniz olarak aynı memnuniyetsizliği yaşadım. 48 kişi tek otobüs, mesafeler iyi ayarlanmadığından koşturmaca gezilen yerler hep aynı menü yemekler (İtalyada makarna ve pizza yememek oldukça düşündürücü.) kalp hastası bir katılımcıdan dolayı konser çıkışı 2 saat otobüs içinde bekletilmek (önceden bilinen bir katılımcı olmasına rağmen kendisinin ayrı transferinin yapılmaması ve bizi geç saattte otelimize gelmemize neden olan olay hiç dinlenemeden sabah erkenden yine koşturmaca.) maalesef gereksiz yere kalabalık ve koşturmaca içinde gecen bir tur... Pisa konusuna aynen katılıyorum... Bu arada verdiğiniz sözde %50 indirim #Beymen hediye çeki tamamı ile asparagas mağazalarda haberleri yok ve ilgilenmiyorlar bile ayrıca mağazada rezil olduk tebrik ederiz #setur...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler