sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Setur Turizm  ile Kötü Geçen Amerika Turu!

Pınar Pınar 31 Temmuz 2019 01:32

22 Haziran 8 Temmuz 2019 baştan başa Amerika Turuna katıldık. Biz bu tur şirketini seçerken Setur kalitesine inanarak katılmıştık. Bize turun Setur’un kendi turu olmadığını başka bir firmanın düzenlediğini ama sonuna kadar arkasında olduklarını Herhangi bir sıkıntı yaşamayacağımızı söylediler. Bize Amerikanın Pasifik Kıyılarında başka bir turla New York Orlando Miami de başka bir turla birleşeceğimiz söylenmedi ve yetmiyor gibi bu iki gruba farklı tur programı satılmış biz bunu turda iki grupta elimizde ki kağıtları karşılaştırarak fark ettik.

Bize Setur ofislerinde gün gün sunum yapılmasına rağmen bu programa uyulmadı. Bu turda her şey ekstra olup başta ödediğimiz para sadece otel ve uçuşlar iken otellerin hepsi Airport oteli uçuşlarda Amerikanın en kalitesiz uçak firmaları ile yapıldı.

Ayrıca tur araçları rezalletti olabildiğince dardı düz yürüyerek arka koltuğa geçme imkanınız olmayan araçta uzun yollar gitmek zorunda kaldık. Ben hala o kadar parayı neye verdik anlamış değilim. Tur sonrası şikayetlerimizi Setur yetkilisine belirtmeme burada daha anlatmadığım bir sürü şeyi anlatmama rağmen herhangi bir geri dönüş vs yapılmamıştır. Başta çok ilgili olup sonradan bu kadar umursamaz olunması Setur'a yakışmadı. Setur'dan bunu asla beklemiyorduk çok büyük hayal kırıklığına uğradık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Pınar 20 Ağustos 2019 02:15

Hala Setur’dan kimse geri dönüş yapmadı tam anlamıyla rezalet!

profile-icon Pınar 04 Ağustos 2019 15:34

Buraya da yazmış olmama rağmen hiç kimse arayıp geri dönüş bile yapmadı!

Setur Turizm Logo Setur Turizm 31 Temmuz 2019 10:04

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler