Setur Turizm 'de Yanlış Bilgilendirme

Osman Osman08 Haziran 2019 15:46

01.06.2019 Giriş-06.06.2019 Çıkış Konya Kentplaza AVM'deki Setur Acentasından Alanya Okurcalar Mevkisinde bulunan Öz Hotels sui otele rezervasyon yaptırdım. Acente sahibi arkadaş deniz mesafesinin 250 metre olduğunu söylemesi üzerine biz otele gittiğimizde yaklaşık 1 kilometreye yakın bir mesafe olduğuna şahit olduk. Ayrıca minibarda soft içecekler var dendiği halde sadece 1,5 Litrelik 2 tane su konduğuna şahit olduk. Otellerin acente yetkililerinin doğru strateji ile yönetmesini ve acentaların bilgilendirme konusunda otelden daha detaylı içerik almasını talep ediyorum. Ayrıca gittiğimiz oteldeki acente sorumlusunun zihniyeti şu şekilde idi.

''Biz acentalara odaları veririz onlar nasıl satarsa satsın''Ben konaklamamı bir gece önce tamamladım. İadesinde falan değilim. İnsanlar bilinçlensin tek gayemiz bu. Ayrıca ETS bu konuda kurumsal kimliğine ulaşmış vaziyette. Bir konuya daha değinmek gerekirse aynı rezervasyonu 2 sene önce ETS ile yapmıştım o dönemde de otelden erken ayrılma durumum oldu. ETS benim konaklamadığım süreleri bana iade etti.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Setur Turizm Logo Setur Turizm 10 Haziran 2019 10:26

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler