sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kervansaray Lara Convention SPA Ve Setur

Eda Eda26 Temmuz 2018 12:26

Mart 2018 'de Setur’dan Antalya Kervansaray Lara Convention oteli için rezervasyon yaptırdık. Tatil rezervasyonumuz 23-27 Temmuz arası idi. Otele saat 11 gibi geldik. Sonrasında odalar 14 de teslim edileceği için beklememizi istediler, biz de bu süre içerisinde oteli gezdik. Otel Setur’un sayfasında görünen fotoğraflardan çok daha farklı. Kaydıraklar asla göründüğü gibi değil. Otele elini kolunu sallayan herkes girebilir. Bileklik falan vermiyorlar. Otelin restoranlarında denetim yok. Yiyeceklerden kurt çıkıyor. Hijyen adına hiç bir önlem yok. Kola ve benzeri alkolsüz içecekler sanki içerisine çamaşır suyu konmuş gibi farklı tatlarda. Alkoller bilinmedik markalar olduğu için çok başarısız. Otel çok eski bu nedenle dökülüyor. Yürüyen merdivenler çalışmıyor. Otelin asansör ve koridorlarında klima yok. Cam olduğu için sauna etkisi yaratıyor. Eğlenceleri çok yetersiz. Düşük bütçeli canlı müzik dışında hiçbir aktivite yok.

Giriş günü gezdikten sonra henüz check-in yapılmadan otelden ayrılmak istediğimizi söyledir. Fakat giriş yapıldığını ve o gecenin parasını keseceklerini söylediler. Setur bu konuda erken rezervasyon yaptırdığımız için bize fark ödememiz gerektiğini mağduriyetimizi anladıklarını fakat bir şey yapamayacaklarını söyledi. Otelde konuştuğumuz diğer müşterilerde de benzer durumlar var. Odalar çok pisti. Temizlik alt seviyelerde. Bu otele acilen denetim getirilmesi gerekir. Otel çalışanlarına neden bu şekilde olduğunu sorduk. Rus’ların çok tercih ettiği bir otelmiş. Geçen sene kimse gelmeyince zarar etmiş. Bu sene kemer sıkma politikası uygulamış. Eleman azaltmış. Yiyecek kalitesini düşürmüş bu sayede kar elde etmek istemiş bu şekilde anlattılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Eda 28 Temmuz 2018 22:45

Firmanızdan bir sürü kişi ile görüştüm zaten. Kimsenin bir şey hallettiği yok. Her sene sitenize koyduğunuz otellerin fotoğraflarını yenileyin bari. İnsanları kandırmayın.

Setur Turizm Logo Setur Turizm 26 Temmuz 2018 12:46

Değerli Misafirimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Şikayetiniz, yetkililer tarafından incelenip tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler