21 Kasım 2014

Setur Turizm Araç Kiralamada Eksik Bilgilendirme.

Avis üzerinden yapılacak kiralamada asgari yaş sınırını karşılıyor olmama rağmen genç sürücü sigortası almam gerektiği belirtildi ve şirketten doğrulatıp geri dönüşte bulunduğum halde sistemlerinde o şekilde göründüğünü, aracı genç sürücü sigortası olmaksızın alamayacağımı belirttiler.

Bu sebeple bir üst grup aracı genç sürücü sigortasıyla beraber kiralayıp ödemesini yaptım. Aracı almaya gittiğimde mevcut grup aracı almak için 2 kredi kartına sahip olmam gerektiğini belirttiler, Setur müşteri hizmetleri mesai saatleri dışında hizmet veremiyormuş, uzun uğraşlar sonucu 1 saat sonra aracı aldım ancak ödemiş olduğum genç sürücü sigortası kiralanacak şirketçe yeniden tahsil edildi.

Enes 3.217 Okunma

Cevaplar

  • Enes 05 Aralık 2014

    3 HAFTANIN ARDINDAN OLMASI GEREKEN PROSEDÜR UYGULANDI ANCAK TAHSİL EDİLENİN YERİNE KONMASI İÇİN BANKA ÜZERİNDE 3 HAFTAYI BULAN BİR ZAMAN DİLİMİNDEN BAHSEDİLDİ. BAŞLANGIÇTA TALEBİME RAĞMEN ŞİRKETLE BAĞLANTI KURMAYAN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN HATASI MÜŞTERİYE KESİLİRKEN FİRMA GEÇ DE OLSA DÜZELTİLMESİNE KATKIDA BULUNDU.

  • Enes 26 Kasım 2014

    Geçen 8 günün ardından geri dönüşte bulunuldu. Son derece ilgili müşteri hizmetleri çalışanı araç kiralama şirketinin almış olduğu genç sürücü sigortasının iadesinin gerçekleştirildiğini bildirdi. Ancak bir alt grup aracı kiralamak için genç sürücü sigortasına ihtiyaç bulunmadığı bilgisine ulaşmalarına rağmen yaşadığım mağduriyetin giderilmesine ilişkin herhangi bir aşama katedilemedi. Problemin kaynağının iki şirket arasındaki iletişim kopukluğu olmasına rağmen faturası müşteriye kesildi. Talebimi tekrar değerlendireceklerini, beklemede kalmam gerektiğini belirttiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön