Sesu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yanık İzi Oluştu! Sesu Tüy Sarartıcı Krem

1.757
Muhammed
Muhammed 03 Eylül 2022 21:50

Sesu tüy sarartıcı krem yüzümü yaktı. Denildiği gibi kullandım ve çok yandığı için 5 dakika falan beklettim buna rağmen yanık gibi izler oluştu, ve su toplar gibi oldu. Çok kötü duruyor. Yanması geçmiyor. Mağduriyetinin acilen giderilmesini istiyorum.!

Sesu Logo
Sesu05 Eylül 2022 10:01

Benzer Şikayetler

profile
1.129
3 hafta önce

Sesu Yüzümde Morluk Oluştu

Sesu tüy sarartıcı kremi yüzüme sürdüm ve mor lekeler oluştu ve aşırı yandı. İyi bir marka olarak aldığım ürünün cilde nasıl bu kadar zarar verdiğini anlamıyorum gerçekten. Bir an önce piyasadan kaldırılması lazım. Diğer insanların da zarar görmemesi adına

profile
1.651
27 Nisan

Sesu Tüy Sarartıcı Krem

Sesu tüy sarartıcı kremle kaşlarımı açmak istedim. 3 dakika tuttum, açıldıktan sonra yüzüm yanmaya başladı. Yüzüm kıpkırmızı oldu. Biraz bekledim, geçmedi. Hastaneye gittim, şu anda yüzüme 2 tane ilaç sürüyorum. Ben böyle bir şey yaşadım, siz yaşamayın inşallah.

profile
1.456
03 Nisan

Sesu'nun Yüzde Yanık Tepkisi

Sesu tüy sarartıcı kremi yüzüme sürdüm yanma hissi oluştu sildim daha sonrasında yıkadığında yüzümde yanıklar oluştu. Moralim o kadar bozuk ki cildim çok kötü oldu neden cilde zarar verebilecek ürünleri piyasaya sürüyorsunuz inşallah yüzümde iz kalmaz.

Sesu'nun Yüzde Yanık Tepkisi
Sesu'nun Yüzde Yanık Tepkisi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Elif
Elif
 

Merhaba acaba yanık izleriniz geçti mı geçtiyse ne kadar sürede geçti