Sesu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özge sonuçtan hiç memnun değil

Sesu Tüy Dökücü Krem Cildimi Yaktı

4.179
Özge
Özge 08 Mayıs 2022 18:02

Sesu tüy dökücü Krem cildimi yaktı ve asla tam almıyor 5 ila 10 dakika arası beklenmesi gerekiyordu 9 dakika beklettim cildim hep tahriş olup yandı ve tüyler yarım yamalak kaldı tüm cilt tipleri yazılmış bir de üstüne hiçbir cilde uygun değil şikayette bulunacağım. Kesinlikle tercih edilmemeli.

Sesu Logo
Sesu09 Mayıs 2022 09:09

Benzer Şikayetler

profile
320
3 hafta önce

Sesu Roll On Ağda Cildimde İzler Oluşturdu

Sesu güvenilir bir marka olduğu için tercih etmeme rağmen Sesu roll-on ağda ilk kullanımda cildimde kızarıklık ve yanıksı izler oluşturdu. Hassas ciltler için olanı almama rağmen cildim tahriş oldu üstelik herhangi bir alerjim olması söz konusu değil.

profile
969
18 Kasım 2022

Sesu Soft Hassas Ciltler Deniyor Ama Alerji Yaptı

Sesu sir ağda bandı aldım Trendyol market Happy Center üzerinden aldığım ağda bandı pembe renkli olan hassas ciltler içindi bana gelen ise Sesu soft yanlış ürün geldi diye aradım talep oluşturuldu ürün bana lazım diye çözüm süresini bekleyemedim kullandım fakat cildime alerji yaptı. Marketle görüştü...

Sesu Soft Hassas Ciltler Deniyor Ama Alerji Yaptı
Sesu Soft Hassas Ciltler Deniyor Ama Alerji Yaptı
Sesu Soft Hassas Ciltler Deniyor Ama Alerji Yaptı
profile
2.119
14 Haziran 2022

Sesu Hassas Ciltler Ağda Bandı

Normalde hep Sesu klasik ağda bandı kullanırdım bu sefer Sesu hassas ciltler için aldım resmen derimi de alacak! Hassas cilt deniliyor ama çok kötü 2. Kullanışımda da mahvetti. Şu pahalılık döneminde param çöp oldu. Hassas ciltler için olan efsane kötü.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ufuk
Ufuk
 

Sesu tüy dökücü krem aldım üzerinde yazan tüm direktifleri uyguladığım halde tüyleri almadığı gibi göğüs üstüm ve boyun altında kalan kısmım tamamen kızardı ve acayip bir şekilde yanıyor kaç saat oldu hala acısı geçmedi ne yaptıysam acısından duramıyorum. Hele ki bu sıcaklarda dayanılmaz bir hal alıyor gerekli yerlere şikayette bulunacağım