Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Sesu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gözde sonuçtan hiç memnun değil

Sesu Ağdanın Kapağının Kalitesiz Olması Ve Çıkması

75
Gözde
Gözde 20 Aralık 2022 03:52
Sesu Ağdanın Kapağının Kalitesiz Olması Ve Çıkması

Sesu ağdanın kapağı açıldı sağlam yapılmamış ve reklamlarda bahsedildiği gibi kaliteli değil. Bu şekilde kullanmaya çalışıyorum ve çok zorluk yaşıyorum. Böyle bir markada bu kabul edilebilir bir şey değil. Ayrıca bu ağda sonuçta ısıtılıyor, kapağı açıldığında vücutta yanmaya sebep olabilir. Bir daha bu markayı tercih etmeyi düşünmüyorum.

Sesu Logo
Sesu20 Aralık 2022 09:17
Gözde
Gözde23 Aralık 2022 09:35

Bir daha asla Sesu almam. Kalitesiz ürünlerinin arkasında durmuyorlar, benimle iletişime geçtiler ama yenisini gönderip telafi etmemek için çeşitli bahaneler uydurdukları gibi tekrar arayacaklarını ve yenisini gönderip gönderemeyeceklerini bildirdiler ve tekrar iletişime geçmediler. Buradan ne kadar güvenilir olduklarını anlayın. Ki buradaki çoğu kişi de aynı şeyden şikayetçi ancak ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Benzer Şikayetler

profile
113
28 Eylül 2022

Sesu Ağda Kapağı Çıktı

Sesu ağdanın kapağı açıldı hem kolum yandı hem koltuk parke mahvoldu saatlerdi uğraşıyorum kolumun yandığını bile sinirden hissedemedim. Ağda kumaştan asla çıkmıyor. Gerçekten hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşadım. Asla bir daha bu markayı tercih etmem

Sesu Ağda Kapağı Çıktı
profile
2.524
23 Nisan 2022

Sesu Firmasının Ağdasının Kapağı Açılıp Bacağıma Dökülmüştür.

Sesu firmasının Şirintepe, Anadolu CD. No:778C, 35640 Çiğli İzmir numaralı mağazasından aldığım 8690605071967 numaralı olan ve 17,00 TL olan bir ağda satın aldım. Ağdanın kapağı birden açılıp bacağıma döküldü ve bacağımda ciddi bir hasar oluştu. Lütfen gereğini yapın.

profile
3.823
12 Nisan 2022

Sesu Sir Ağdanın Kapağı Açıldı Ve Cildim Yandı!

Ürünü üst bacağıma uygularken kapağı açıldı. Bacak ve genital bölgeye sıcak ağda döküldü. Cildim yandı ağdayı saatlerce çıkaramadım. Hamileyim ve böyle bir sorunu bana yaşatan Sesu markasını şikayet ediyorum. Canımın acısı ve giden saatlerimin hesabını kim verecek?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .